| Wyświetleń:3759

YAWAL z 19 proc. wzrostem sprzedaży po I kwartale 2021 roku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Polski producent systemów aluminiowych Yawal S.A. w pierwszym kwartale 2021 roku odnotował 19% wzrost sprzedaży. Na taki wynik miała wpływ konsekwentna polityka sprzedażowa i duży wzrost popularności innowacyjnych i ciepłych systemów przesuwnych Yawal, wprowadzonych do oferty z początkiem bieżącego roku.


Rok temu Yawal postawił na bliskie i mocne relacje z klientami, dalszy rozwój swoich popularnych rozwiązań, w tym systemu drzwi przesuwnych DP 180 PRIMEVIEW, oraz na nowe produkty, takie jak bezramowy system cienkoprofilowy MOREVIEW. Warto również wspomnieć, że praktycznie rok temu odbyła się premiera MOREVIEW, a do dzisiaj sprzedano ponad 150 konstrukcji nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Yawal S.A.: Pomimo tego, że ostatni czas jest trudny i nieprzewidywalny, to tylko na rynku krajowym zaczęliśmy współpracę z ponad 150 nowymi producentami stolarki aluminiowej – w tym z wieloma znanymi markami, które w dużej mierze specjalizują się w sprzedaży w kanale dealerskim i eksportowym. Zauważyliśmy też trend rozwoju producentów stolarki PVC w kierunku aluminium – widać to nie tylko po realizowanych przez nich projektach, ale i po zmianie wymagań inwestorów indywidualnych w stosunku do stolarki otworowej. 


Do 19% wzrostu sprzedaży w I kwartale br. podchodzimy z dużą pokorą. Nie spoczywamy na laurach. Rok tak naprawdę dopiero się rozpoczął, ale Yawal ma w zanadrzu jeszcze wiele ciekawych propozycji, którymi już niedługo zaskoczy rynek. Jedno jest jednak pewne. Dalsze wzrosty sprzedaży zależą przede wszystkim od satysfakcji naszych partnerów i nastrojów inwestorów, które przekładają się na zwiększoną ilość zamówień. Jako dyrektor handlowy dążę do tego, aby Yawal dysponował najbardziej profesjonalnym zespołem handlowo-technicznym, stanowiącym  merytoryczne  i biznesowe wsparcie dla współpracujących z nami firm. 


#systemy_aluminiowe, #okna_aluminiowe, #systemy_bezramowe, #Moreview, #Primeview, #Herby

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY