| Wyświetleń:3977

Montaż, izolacja i uszczelnianie z pianami montażowymi Perfect Seal marki Bostik

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Piana Pistoletowa Wysokowydajna Maxi Multi

fot. Bostik

Piana Pistoletowa Wysokowydajna Maxi Multi


Piana Montażowa Niskoprężna Bostik Perfect Seal Okna & Drzwi

fot. Bostik

Piana Montażowa Niskoprężna Bostik Perfect Seal Okna & Drzwi

Piana Pistoletowa Niskoprężna Bostik Perfect Seal Okna & Drzwi

fot. Bostik

Piana Pistoletowa Niskoprężna Bostik Perfect Seal Okna & Drzwi

Nawet samodzielnie przeprowadzane naprawy oraz wszelkie prace montażowe w domu i ogrodzie wymagają od nas stosowania profesjonalnych i wysokiej jakości produktów. Bostik Perfect Seal to linia nowoczesnych rozwiązań do szybkich prac montażowych, izolacyjnych oraz uszczelniających. Do wyboru mamy trzy innowacyjne piany montażowe: Piana Pistoletowa Niskoprężna, Piana Montażowa Niskoprężna oraz Maxi Multi Piana Pistoletowa Wysokowydajna.


Piany poliuretanowe z linii Perfect Seal to rozwiązanie wiodącego na świecie specjalisty w zakresie chemii budowlanej – firmy Bostik. Są one odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na szybkie i wyjątkowo trwałe wyroby do zastosowań montażowych, izolacyjnych oraz uszczelniających, nie tylko w obrębie stolarki okiennej i drzwiowej. Każda z trzech pian montażowych z linii Perfect Seal zapewnia trwałe i stabilne osadzenie okien, ościeżnic, bram garażowych oraz parapetów. Piany Bostik mogą być również z powodzeniem stosowanie jako izolacja cieplna dachów i stropodachów, sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. 

Znajdujące się w linii Bostik Perfect Seal piany poliuretanowe doskonale wypełniają pęknięcia i szczeliny w połączeniach między elementami przegród budowlanych. Nadają się także do wypełniania przepustów, bruzd dla rur oraz wszelkich przewodów instalacyjnych. Warto zaznaczyć, że piany poliuretanowe Bostik można stosować na większość podłoży bez ryzyka ich uszkodzenia, w tym na PVC, drewnie, metalu czy ceramice budowlanej. Sama aplikacja produktów jest bardzo prosta i wygodna, dlatego przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa z powodzeniem mogą po nie sięgać nawet mniej doświadczeni majsterkowicze – mówi Wiktor Loręcki z firmy Bostik. 


Sposób na wszystko


Pierwszym z trzech produktów linii Bostik Perfect Seal Okna & Drzwi jest Piana Pistoletowa Niskoprężna. Produkt ten przeznaczony jest do bezpiecznego montażu okien, drzwi, parapetów oraz delikatnych profili wykonanych na bazie PVC. Dzięki gęstej, regularnej strukturze komórkowej, wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz doskonałej izolacyjności, piana sprawdza się także jako izolacja cieplna dachów i stropodachów, sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Co więcej, piana ta doskonale wypełnia szczeliny, przepusty oraz izoluje termicznie rury i kanały wentylacyjne.

Piana Pistoletowa Niskoprężna Bostik Perfect Seal Okna & Drzwi idealnie sprawdzi się na podłożach wykonanych nie tylko z PVC, ale również i z drewna lub materiałów drewnopochodnych, betonu, tynku, ceramiki budowlanej, kamienia, stali, metalu, EPS czy XPS. Warto jednak pamiętać, aby produktu nie stosować  z PE, PP oraz PTFE – wyjaśnia ekspert firmy Bostik. 


Podobnie jak piana pistoletowa, również i Bostik Perfect Seal Piana Montażowa Niskoprężna doskonale spełnia funkcje montażowe, izolacyjne oraz uszczelniające. Pianę można wykorzystać do montażu stolarki okiennej i drzwiowej, a również do wypełniania szczelin w połączeniach między elementami przegród budowlanych lub do prześwitów i bruzd dla rur oraz przewodów instalacyjnych w ścianach, stropach i dachach.

MAXImum wydajności


Ostatnią pianą poliuretanową z rodziny Perfect Seal marki Bostik jest Maxi Multi Piana Pistoletowa Wysokowydajna. Jest to niskoprężna oraz wyjątkowo wydajna piana PU charakteryzująca się kontrolowanym przyrostem, regularną strukturą komórkową oraz trwale wysokim współczynnikiem izolacyjności termicznej (niska nasiąkliwość < 0,5 kg/m²). Idealnie sprawdza się w przypadku szerokich bruzd oraz miejsc, w których potrzebna jest duża ilość uszczelniacza, gdyż z jednego opakowania uzyskać można aż 65 litrów piany poliuretanowej. 

Bostik Perfect Seal Maxi Multi Piana Pistoletowa Wysokowydajna to świetne rozwiązanie do montażu i uszczelniania nie tylko ram okien i drzwi, ale również do parapetów, bram garażowych, rolet czy schodów. Piana znajduje swoje zastosowanie na podłożach wykonanych z  PVC, betonu, drewna, tynku, zaprawy, ceramiki budowlanej, kamienia, stali, lub wszelkich metali. Pamiętajmy jednak, że tak jak w przypadku wcześniejszych dwóch rozwiązań, piany nie można stosować do PE, PP oraz  PTFE – mówi Wiktor Loręcki, ekspert firmy Bostik.


Profesjonale produkty montażowe to podstawa trwałości efektów prac remontowych w domu i ogrodzie. Bostik Perfect Seal to rodzina produktów do szybkich, samodzielnych napraw i prac montażowych, wśród których znajdują się trzy nowoczesne piany montażowe doskonałe nawet dla mniej doświadczonych majsterkowiczów.

#montaż_stolarki, #piany_montażowe, #BostikPerfectSeal, #TarnowoPodgórne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Bostik Sp. z o.o.

62-080 Tarnowo Podgórne
ul. Poznańska 11B, Sady
tel.: 61 89 61 740
Fax: 061 81 62 825
e-mail: info@bostik.pl
https://www.bostik.com/poland/pl/
https://www.facebook.com/bostikpolskaFabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży