| Wyświetleń:3882

Już za chwilę drugie spotkanie z cyklu webinariów o programie Czyste Powietrze

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W ubiegłym roku, z inicjatywy Związku POiD, w ramach kampanii WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ zorganizowane zostało spotkanie online na temat programu Czyste Powietrze, dzięki któremu Polacy mogą w swoich domach wymieniać stolarkę otworową ze wsparciem finansowym. Uczestniczyli w nim m.in. partnerzy akcji. W tym roku przed nami zaś następne tego typu webinarium, tym razem o zasadach wypełniania wniosków o dofinansowanie na zakup nowych okien, drzwi czy bramy garażowej. 


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Związku POiD, w ramach kampanii WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ zostanie zorganizowany wkrótce drugie webinarium we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Tym razem ze wsparciem merytorycznym oddziału tejże instytucji w Olsztynie (zgodnie z rekomendacją jednostki centralnej). Tematem spotkania będą zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie, które przedstawią eksperci z ramienia WFOŚiGW w Olsztynie.

Spotkanie jest organizowane z myślą o wsparciu inwestorów w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie przez firmy z branży stolarki otworowej, oferujące produkty spełniające wymogi programu Czyste Powietrze. Dzięki temu w salonach sprzedaży okien, drzwi czy bram garażowych klienci uzyskają nie tylko profesjonalne doradztwo produktowe, lecz także fachową poradę w zakresie pozyskania wsparcia dla inwestycji. W ten sposób jeszcze więcej domów stanie się bardziej energooszczędnych, gdyż zostanie wyposażanych w innowacyjne rozwiązania z branży stolarki otworowej.

Zachęcamy serdecznie do udziału w webinarium firmy członkowskie Związku POiD, przedstawicieli ich punktów handlowych, a także firmy niezrzeszone w organizacji.

Spotkanie online odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 12:00 za pośrednictwem aplikacji ZOOM – został stworzony link dla Partnerów kampanii WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ. W celu uzyskania danych do logowania prosimy o kontakt z Biurem Związku POiD. Przedstawiciele punktów handlowych stolarki budowlanej i firmy niezrzeszone w Związku POiD mogą zaś obejrzeć webinarium na kanale POiD w serwisie YouTube: www.youtube.com/watch?v=Bcrba9kC9Y8

#Wymiana_Stolarki, #DobryMontaż, #montaż_stolarki, #produkcja_stolarki, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY