| Wyświetleń:4035

DRZWI KUBICKI – dębowe drzwi dla świadomych klientów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Marcin Kubicki, właściciel firmy DRZWI KUBICKI

fot. DRZWI KUBICKI

Marcin Kubicki, właściciel firmy DRZWI KUBICKI


DRZWI KUBICKI – dębowe okna i drzwi dla świadomych klientów

fot. DRZWI KUBICKI

DRZWI KUBICKI – dębowe okna i drzwi dla świadomych klientów

DRZWI KUBICKI – dębowe okna i drzwi dla świadomych klientów

fot. DRZWI KUBICKI

DRZWI KUBICKI – dębowe okna i drzwi dla świadomych klientów

Marcin Kubicki, właściciel firmy DRZWI KUBICKI

fot. DRZWI KUBICKI

Marcin Kubicki, właściciel firmy DRZWI KUBICKI

Firma DRZWI KUBICKI zajmuje się m.in. produkcją dębowych drzwi. Pomysł na taką działalność kiełkował w głowie Pana Marcina Kubickiego od dziecka. Od najmłodszych lat interesował się on stolarstwem i przedsiębiorczością, a wiedzę zdobył przede wszystkim ciężką pracą na praktykach. W dorosłym życiu Pan Marcin zaczął dodatkowo interesować się rozwojem własnym i biznesu. Wszystkie te działania wpłynęły na całokształt dzisiejszego obrazu firmy Kubicki Sp. z o.o.


Katarzyna Rutkowska: Jak wyglądały początki Pana działalności i jaki cechy okazały się kluczowe w rozwoju własnego biznesu?


Marcin Kubicki: Żadne początki nie są łatwe. Wiadomo, że na początku musiałem najpierw przekonać klientów do siebie. Nie miałem środków na prężny marketing, ale moje umiejętności, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta zrobiły swoje. Udało mi się zdobyć pierwszego klienta, później następnego i tak trwa to do dziś.

Myślę, że cechami, które nas wyróżniają, są przede wszystkim indywidualne podejście do klienta oraz wykonywanie produktów niestandardowych. Traktujemy klientów nieszablonowo i tworzymy dla nich drzwi, schody czy podłogi według ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasze produkty tworzone są z pasją i to na pewno cecha, którą nie może pochwalić się każdy dostawca drzwi. Ponadto wykonujemy również produkty niestandardowe, których klienci nie znajdą u innych producentów. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty również okna, dzięki czemu naszym atutem na pewno jest teraz kompleksowość usług, na którą w dzisiejszych czasach stawiają klienci.

K.R.: Jakie produkty są głównymi w ofercie i co je wyróżnia?


M.K.: Głównym produktem są drzwi wewnętrzne w obłogu dębowym, schody oraz wspomniane wcześniej okna. Materiały dobierane są do poszczególnych produktów oraz wymogów klienta. Oferujemy także nieszablonowe rozwiązania i produkty. Trudno jest je teraz wymienić, ponieważ często są to jednorazowe zlecenia na potrzeby konkretnego klienta, np. okładziny ścienne, które robiliśmy dla Szpitala w Gorzowie Wlkp. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i nie boimy się dużych czy trudnych realizacji. Na pewno naszym atutem są niezależne od siebie grupy monterów, które montują produkty na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

K.R.: Do kogo skierowana jest oferta?


M.K.: Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób świadomie podejmujących decyzję o zakupie stolarki otworowej. Nasze produkty wytwarzane są z pasją i również z takim zamiłowaniem szukamy klientów, którzy doceniają nasze starania i zaangażowanie w każdy projekt. Nasi klienci są to osoby, które zwracają uwagi na każdy szczegół i detal przygotowanego dla nich towaru. Są to osoby, które decydują się na zakup na wiele lat, wiedzą czego oczekują i stawiają przede wszystkim na jakość wykonanych usług.

K.R.: Jak oceniacie miniony rok?


M.K.: Ostatni rok nie był okresem, za którym będziemy tęsknić. Tak naprawdę w roku 2020 wiele się zmieniło. Do wielu tematów podchodzimy w inny sposób. Panująca pandemia nauczyła nas jeszcze większej elastyczności oraz pokory. Na pewno zmieniła również nasze podejście do sprzedaży oraz współpracy. Mimo tych wszystkich przeciwności nie poddaliśmy się i staramy się wyciągać z tych lekcji jak najwięcej wniosków. Miniony rok pod względem sprzedażowym nie był wcale taki zły, wręcz przeciwnie – mamy wrażenie, że bardziej zbliżył ludzi i utwierdził ich w tym, że warto inwestować w przestrzeń nas otaczającą.

K.R.: Jakie macie plany na przyszłość?


M.K.: Planów mamy wiele: rozpoczynając od tych rozwojowych, idąc poprzez te sprzedażowe, na nowej marce kończąc. Mamy nadzieję, że większość z nich się powiedzie i już wkrótce będziemy mogli pochwalić się większym zasobem produktów czy usług. Na bieżąco inwestujemy w rozwój oraz tworzymy kolejne grupy montażowe, by klienci byli obsługiwani na bieżąco i aby skrócił się termin oczekiwania na produkty. Tak jak wcześniej wspomniałem, podejmujemy również wiele kroków w kwestiach marketingowych. Rozszerzamy swoją działalność poza granice kraju i mamy nadzieję, że wszystko pójdzie tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Tego może nam Pan życzyć!

K.R.: Życzę zatem wytrwałości i sukcesów w realizacji planów!


#okna_dębowe, #drzwi_dębowe, #okna_drewniane, #drzwi_drewniane

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży