| Wyświetleń:4295

Akcja DumnyDekarz nabiera rozpędu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Piąty miesiąc trzeciej edycji akcji #DumnyDekarz niemalże za nami. Akcja, nad którą mecenat objęło Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, cieszy się niemałą popularnością wśród dekarzy i osób związanych z branżą budowlaną.


Działania na rzecz młodych adeptów dekarstwa


Głównym celem pomysłodawców oraz patronów inicjatywy #DumnyDekarz jest popularyzacja zawodu dekarza wśród młodych ludzi. Sygnały płynące z rynku świadczą o stale rosnącym zapotrzebowaniu na fachowców w tej dziedzinie, które z kolei jest odwrotnie proporcjonalne do zainteresowania dekarstwem wśród młodzieży. 

Dlatego też, aby dotrzeć do jak największej liczby młodych, przy promocji akcji #DumnyDekarz z powodzeniem wykorzystywane są nowoczesne narzędzia marketingowe oraz media społecznościowe, jak profil na Facebooku: facebook.com/dumnydekarz

Jest to miejsce wymiany informacji i wiedzy między silnie zintegrowaną społecznością dekarską, ale także swobodna przestrzeń dla wszystkich zainteresowanych tym zawodem. Poruszana w nim tematyka przybliża obraz dekarza jako profesjonalisty, fachowca i odpowiedzialnego człowieka, łamiąc tym samym stereotypy, które jeszcze pojawiają się w naszej świadomości. Fanpage #DumnyDekarz nie tylko angażuje użytkowników, ale także dostarcza rozrywki i edukuje. O jego rosnącej popularności świadczyć może ilość dziennych polubień, udostępnień czy komentarzy. 

Finał trzeciej edycji #DumnegoDekarza odbędzie się pod koniec roku. Warto przypomnieć, że każde pobranie broszury Dekarze 2/2020 ze strony www.dumnydekarz.pl skutkuje przekazaniem przez inicjatora akcji, markę Dakea, 10 zł na rzecz działalności Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Zebrane w ten sposób środki posłużą do ufundowania najwybitniejszym absolwentom klas dekarskich „wyprawek” na samodzielny start w zawodzie – narzędzi czy akcesoriów przydatnych na dachu. 

Już dziś, wesprzyj akcje, pobierając broszurę Dekarze i śledź najnowsze informacje na profilu akcji #DumnyDekarz

#DumnyDekarz, #Dakea, #okna_dachowe, #dekarstwo

Zainteresowany? Poproś o ofertę!