| Wyświetleń:3915

Osiedle Nowa Inspiracja zgłoszone do konkursu na Inwestycję Roku 2020. Realizacja Okno-Piast Wołów

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami ogłosiła V edycję konkursu „Inwestycja Roku”. W kategorii obiektów mieszkalnych wśród uczestników znalazła się inwestycja firmy BLOCKPOL-DEVELOPER, która zgłosiła „Zespół budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi wraz z zagospodarowaniem terenu na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu”.


Inwestycja „Nowa Inspiracja” składa się z 5 różnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych połączonych garażem podziemnym. W centralnym punkcie osiedla usytuowane jest duże patio, dzięki któremu całość jest przestronna, a budynki są od siebie oddalone, dając mieszkańcom widok na pięknie zagospodarowaną i zieloną przestrzeń.

Jak opisuje inwestor, każdy z zaprojektowanych budynków jest inny. Znajdują się tu budynki kameralne 4-piętrowe, a także budynki premium 7-pietrowe. Fasady są utrzymane w odcieniach jasnych i ciepłych, wykończone dodatkowo w wysokim standardzie elementami drewnianymi i aluminiowymi. Dodatkowo część dachów budynków została wykończona w systemach dachów zielonych i żwirowych, a dodatkowo dach jednego budynku jest ogólnodostępny dla mieszkańców jako zielony taras.

Połączenie stolarki PCW i aluminiowej


Łącznie na Nowej Inspiracji znajdują się 154 lokale mieszkalne, a także 12 lokali usługowych na parterach budynków. Niewątpliwą zaletą wszystkich mieszkań są przynależące do nich duże loggie, balkony, tarasy i ogródki. Większość mieszkań zaprojektowanych jest jako dwustronne, z dużą ilością przeszkleń, co sprawia, że mieszkania są bardzo jasne i przytulne. Do tej inwestycji wykorzystano system Basic Piast 70 do produkcji okien, balkonów. Okna z zewnątrz są w kolorze antracytowym a od wewnątrz białe. Lokale usługowe mają konstrukcje aluminiowe z dużymi przeszkleniami, przez które do pomieszczeń wpada wiele naturalnego światła. Drzwi wejściowe do poszczególnych budynków także wyprodukowano na systemach aluminiowych. Co ciekawe, fasada ma łącznie blisko 300 mkw.

Dodatkowo w zespole budynków zaprojektowano i wykonano szereg pomieszczeń dodatkowych: od komórek lokatorskich, boksów garażowych po pomieszczenia na rowery i wózki. Ponadto pod budynkami znajduje się jeden duży wspólny garaż dla wszystkich mieszkańców.

Wszystkie przestrzenie na Nowej Inspiracji są funkcjonalne, wygodne i przestronne, co daje poczucie wysokiego komfortu użytkowania i życia. Zaprojektowano tu również szereg elementów małej architektury, a także miejsc do wypoczynku. Mieszkania z dużą ilością naturalnego światła sprawiają, że mieszka się tu dobrze i wygodnie

» Pełna galeria zdjęć inwestycji


#okna_PVC, #okna_aluminiowe, #fasady_aluminiowe, #Wołów

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Lato – czas urlopów, czas… włamań

Lato – czas urlopów, czas… włamań

W dzisiejszych czasach, planując wakacyjny wyjazd,...

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu...

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

W ramach XVII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz...

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Kup profile aluminiowe w systemie Primeview lub Moreview...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży