| Wyświetleń:4759

Deceuninck Polska wzmacnia dział handlowy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Robert Chałubiński w firmie Deceuninck obejmuje stanowisko Sales Managera Systemów Okiennych regionu Zachód. Nowy handlowiec stawi czoła nowym wyzwaniom, jakie firma podejmuje w ramach swojej strategii handlowej.


Robert Chałubiński od 22 lat związany jest z branżą okien PVC. Poprzez czteroletnią pracę w firmie produkującej okna PVC na początku swojej kariery zawodowej poznał każdy etap produkcji stolarki. Specyfika tej pracy również nie jest dla niego nowością. Przez ostatnie 14 lat pracował dla uznanego systemodawcy profilowego, gdzie miał okazję zagłębić się w świat branży stolarki. Dodatkowo posiada bogate doświadczenie w roli przedstawiciela oraz kierownika do spraw sprzedaży. 

Dołączając do firmy Deceuninck stawiam sobie bardzo wysoko poprzeczkę i z pełnym profesjonalizmem będę podchodził do mojej pracy, współpracowników oraz klientów. Będę starał się być stałym wsparciem zarówno merytorycznym, jak i metodycznym. Z ekscytacją czekam na pierwsze projekty i zadania, aby móc podzielić się swoim doświadczeniem oraz innymi zasobami, które pozytywnie wpłyną na naszych obecnych jak i potencjalnych klientów i pozwolą na dalszy rozwój firmy – mówi Robert Chałubiński.


Nieocenione doświadczenie nowego handlowca zostanie wykorzystane w nowej roli na stanowisku Sales Manager Systemów Okiennych regionu Zachód, łącząc doskonałą znajomość branży okiennej z budowaniem relacji z klientami inwestycyjnymi.

#Deceuninck, #systemy_PVC, #okna_PVC

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Lato – czas urlopów, czas… włamań

Lato – czas urlopów, czas… włamań

W dzisiejszych czasach, planując wakacyjny wyjazd,...

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu...

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

W ramach XVII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz...

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Kup profile aluminiowe w systemie Primeview lub Moreview...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży