| Wyświetleń:3855

Mini-żuraw do szklenia – czy to musi być drogie?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W dobie zalewania rynku przez tzw. chińszczyznę wielu zastanawia się, czy istnieje coś takiego, jak chińska wysoka jakość. Pytanie to jest szczególnie ważne, jeśli mamy do czynienia z maszynami budowlanymi, gdzie liczy się precyzja, rzeczona jakość i solidność wykonania. Wielu producentów przekonuje, że jakość jest wprost proporcjonalna do ceny. Ale czy to prawda? Czy zawsze droższe znaczy lepsze?


Jeszcze pięć lat temu na rynku polskim mieliśmy niewielki wybór mini-żurawi. Dzisiaj możemy przebierać w opcjach producentów z całego świata. Pokazuje to, jak bardzo rynek chłonie rozwiązania budowlane i jakie jest zapotrzebowanie na tego typu urządzenia. Selekcjonujemy nasze typy pod względem głównie ceny, licząc, że nie będzie ona drastycznie wpływać na jakość i żywotność.

Mini-żurawie spider (typu „pajączek”) do szklenia przestały już dawno być „niszowym” produktem. W branży to już niejako must have, jak mała czarna w damskiej szafie. I tu znowu powraca pytanie: ile wydać i co zrobić, żeby nie przepłacić. Nie ukrywajmy, każdy kupujący mierzy się z tym pytaniem prędzej czy później, dlatego LIFT24 ma ciekawą propozycję dla tych, którym niekoniecznie zależy na marce czy szeroko pojętym prestiżu – jest to mini-żuraw SPT299 chińskiej produkcji. 

Podobno gentelmani nie rozmawiają o cenach, ale grzechem byłoby nie wspomnieć, że SPT299 kosztuje tylko 250 tys. PLN netto (rata 3544,98 pln w leasingu operacyjnym – szczegóły u doradcy dariusz.witkowski@ideagetin.pl) (wersja z hydraulicznym fly-jib’em; ponad 12 m wysięgu), co jest sporą różnicą w stosunku do innych rozwiązań w przedziale 300/450 tys. PLN netto. Niska cena to nie jedyna zaleta SPT – więcej technicznych szczegółów znajdziecie na lift24.pl/mini-dzwigi.

Mimo że jest produkowany w Chinach, to zdecydowana większość jego podzespołów pochodzi od europejskich producentów, co sprawia, że SPT (zobacz materiał wideo) to ciekawa alternatywa dla tzw. markowych produktów. Podobnie jak wszystkie mini-żurawie na rynku, również i SPT posiada dwuletnią gwarancję i autoryzowany serwis w Polsce.Zatem, jeśli zastanawiacie się nad zakupem mini-żurawia i zachęciła Was oferta LIFT24 to odsyłamy do kontaktu z dostawcą pod adresem mailowym handel@lift24.pl.

#Manipulatory, #MiniŻurawie, #Lift24

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży