| Wyświetleń:3904

Jednak luty!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zgodnie z przewidywaniami branży, które usłyszeć można było w wielu rozmowach, największe budowlane targi w Polsce odbędą się jednak w przyszłym roku. Wiele osób wątpiło we wcześniej podany termin listopadowy. Jak się okazuje słusznie.


W listopadzie 2020 MTP ogłosiło przeniesienie targów z lutego na listopad 2021 (link). Dwa tygodnie wcześniej opublikowaliśmy zestawienie komentarzy branżowych na temat uczestnictwa w tej imprezie (link). Z którego wynikało, że na 2 miesiące przed planowanymi targami, większość przedstawicieli firm nie pojawiłaby się w Poznaniu. Tym razem kierownictwo Targów nie czekało, do można by rzec „ostatniej chwili”. Co na pewno ułatwi decyzje względem wzięcia udziału w wydarzeniu.

Trzydziesta, jubileuszowa edycja BUDMY odbędzie się w dniach od 1 do 4 lutego 2022 roku. 


- Zapowiedzi udziału w targach oraz dziesiątki pytań o najbliższą edycję BUDMY, jakie docierają do nas każdego dnia, potwierdzają, że zarówno producenci, jak i ich klienci, podobnie jak my, są już „Gotowi do spotkań!”. BUDMA od trzech dekad jest dla branży tożsama z rozpoczęciem sezonu budowlanego, jak również z miejscem prezentacji nowości i międzynarodowego biznesu. Cieszę się, że nie inaczej będzie w przyszłym roku i że ponownie się zobaczymy. – komentuje dyrektor targów BUDMA, Dariusz Muślewski.
Program targów jak zawsze zapewni nie tylko praktyczną wiedzę, ale także ogromną dawkę emocji i współzawodnictwa podczas licznych konkursów i mistrzostw dedykowanych wykonawcom. Dla architektów i projektantów przygotowywana jest kolejna odsłona Forum „D&A” z udziałem międzynarodowych, znamienitych gości, a o perspektywach budownictwa na najbliższe lata będzie się dyskutowało podczas dwudniowego Kongresu Budownictwa Polskiego. Jak zapowiada organizator, takich mocnych punktów wśród wydarzeń dopełniających ofertę producentów będzie dużo więcej. – W najbliższych tygodniach zaczniemy zdradzać więcej szczegółów dotyczących wydarzeń podczas BUDMY. Na bieżąco można je śledzić na stronach internetowych w social mediach, gdzie prezentować będziemy także wystawców i przygotowywane przez nich nowości. – dodaje Dariusz Muślewski.


Pośród ekspozycji BUDMY 2022 zobaczymy najnowsze rozwiązania przygotowane przez wystawców w ramach 9 salonów tematycznych. Będą to:
  • Salon Stolarki Budowlanej
  • Salon Dachów, Akcesoriów i Sprzętu Dekarskiego
  • Salon Ścian, Stropów i Posadzek
  • Salon Systemów Wykończeniowych i Architektury Miejskiej
  • Salon Narzędzi, Elementów Mocujących i Wyrobów Metalowych
  • Salon Pomocniczego Sprzętu Budowlanego
  • Salon Maszyn, Rusztowań, Szalunków i Wyposażenia Placu Budowy
  • Salon Konstrukcji Stalowych i Gotowych Systemów Budowlanych
  • Salon Ekotrendów i Energii w Budownictwie
Trzydziestym Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ,  Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI.

Droga branżo, czy w tym terminie planujecie się pojawić i faktycznie tak jak deklaruje Dariusz Muślewski jesteście już gotowi do spotkań? Czekamy na Wasze komentarze. Tymczasem pierwsze branżowe spotkania na żywo już w czerwcu. Więc chyba do lutego przywykniemy na nowo do spotkań, witając się słowami niczym z tak popularnego Wiedźmina „Nie widzieliśmy się chyba od czasów zarazy?!”

#BUDMA, #targi, #Poznań, #Muślewski, #luty, #2022

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Lato – czas urlopów, czas… włamań

Lato – czas urlopów, czas… włamań

W dzisiejszych czasach, planując wakacyjny wyjazd,...

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu...

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

W ramach XVII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz...

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Kup profile aluminiowe w systemie Primeview lub Moreview...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży