| Wyświetleń:3846

JR Okna sp. z o.o. stawia na maszyny do aluminium oferowane przez Fimtec-Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

JR Okna sp. z o.o. stawia na maszyny do aluminium oferowane przez Fimtec-Polska

fot. FIMTEC

JR Okna sp. z o.o. stawia na maszyny do aluminium oferowane przez Fimtec-Polska


Firma JR Okna to kolejna firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji stolarki otworowej, która zaufała marce FOM Industrie i wyposażyła swoją produkcję aluminium w piłę dwugłowicową Blitz Alva 550. 


Sprzedaż naszych pił dwugłowicowych szybko wzrasta, gdyż cięcie to główny czynnik mający wpływ na wygląd gotowego okna lub drzwi. Cięcie dwiema tarczami eliminuje błędy w wymiarach oraz znacznie zwiększa wydajność produkcji względem pił jednogłowicowych. Charakterystyczną cechą pił FOM Industrie jest monolityczne, stalowe łoże. Tak stabilna i ciężka konstrukcja w połączeniu z eliptycznym wysuwem tarczy pozwalają zachować najwyższą możliwą do uzyskania precyzję cięcia profili oraz gładką krawędź uciętych narożników. Producenci stolarki zaczynają zdawać sobie sprawę, że aluminium nie wybacza błędów tak jak w przypadku stolarki PVC, gdzie nierówności można zwyczajnie zgrzać, dlatego przestają inwestować w półśrodki, zaopatrując się w produkty klasy premium – mówi Adrian Bartecki z Fimtec-Polska.


O decyzji zakupu Blitz Alva 550 przeważyło kilka czynników. Jednym z nich jest świetna opinia o maszynie od jej użytkowników, która dotyczy łatwości użytkowania oraz parametrów piły. Kolejny czynnik to renoma firmy Fimtec-Polska, która ma opinię dobrego dostawcy wysokospecjalistycznych maszyn. W wyborze maszyny i doborze do naszych potrzeb pomógł też Pan Adrian Bartecki, który jest doradcą techniczno-handlowym. Dzięki świetnemu i szybkiemu kontaktowi z serwisem każdy problem, który ewentualnie się pojawia przy pracy, natychmiast zostaje rozwiązany niezależnie – czy jest to problem dotyczący oprogramowania, czy też problem mechaniczny. W przyszłości nasza fabryka planuje dalej rozwijać park maszynowy, dzięki czemu będziemy optymalizować i usprawniać naszą produkcję. Dzięki świetnej współpracy wybór na pewno padnie na Fimtec-Polska – podsumowuje Magdalena Halasz z JR Okna.


Blitz Alva 550 z tarczą 550 mm oraz numerycznym ustawieniem kąta cięcia to jeden z popularniejszych i najczęściej wybieranych modeli pił oferowanych przez Fimtec.

#produkcja_stolarki, #automatyzacja_produkcji, #obróbka_stolarki, #cięcie, #Wysogotowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży