| Wyświetleń:3728

Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2021. Wejdź do gry. Poczuj emocje. Zgarnij nagrody.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Już za 4 dni prawdziwe święto dla wszystkich fanów piłki nożnej – Mistrzostwa Europy Euro 2020. Aluplast po raz kolejny przygotował zabawę, która umożliwia typowanie wyników meczów i sprawdzenie się w emocjonującej rywalizacji.


Na potrzeby akcji przygotowana została specjalna aplikacja dostępna pod adresem aluplast.euro2020typ.pl. To bardzo intuicyjna aplikacja, która pozwala na typowanie wyników meczów Mistrzostw Europy, śledzenie rankingów, tworzenie różnych statystyk. 

Jak pokazały poprzednie edycje, w naszej branży jest spora grupa fanów piłki nożnej, którzy w duchu sportowej rywalizacji chętnie włączali się w naszą zabawę. A jako że na piłce nożnej znają się wszyscy, to my chętnie poznamy i wyłonimy aktualnego Najlepszego Typera Branży Okiennej – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o. – Niewątpliwie sam udział reprezentacji Polski w turnieju będzie rozpalał emocje, jednak mamy nadzieję, że nasza zabawa dostarczy Państwu dodatkowej dawki adrenaliny. A najlepiej typujący poza uznaniem, będą mogli się cieszyć również atrakcyjnym kieszonkowym na zbliżające się wakacje.


Aby wejść do gry, wystarczy wypełnić formularz rejestracji na stronie aluplast.euro2020typ.pl, a następnie regularnie typować wyniki wskazanych meczów. Mecze można typować każdego dnia do godziny ich rozpoczęcia. Najlepiej typujący uczestnicy zabawy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody: za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest karta przedpłacona o wartości 2000 PLN, za drugie miejsce karta przedpłacona o wartości 1500 PLN, a za trzecie miejsce karta przedpłacona o wartości 1000 PLN. Poza trzema głównymi nagrodami kolejnych 11 najlepszych typerów otrzyma upominki reklamowe aluplast.

Pandemia wiele naszych aktywności i działań przeniosła do świata on-line, więc postawiliśmy tym razem „stworzyć RAMY” do wspólnej wirtualnej zabawy i rywalizacji – podsumowuje Marcin Szewczuk. – Korzystamy ze sprawdzonej już formuły, która gwarantuje zwroty akcji i emocje do samego końca. Oczywiście regularność w typowaniu zwiększa szanse na końcowy sukces, jednak jak pokazały poprzednie edycje, specjalnie opracowany system premiowania powodował, że dopiero finałowy mecz decydował o ostatecznych wynikach.  


#Euro2020, #systemy_PVC, #okna_PVC, #konkurs, #Poznań

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ALUPLAST Sp. z o.o.

61-357 Poznań
Gołężycka 25 A
tel.: 61 6543400
tel.: www.energeto.pl
Fax: 61 6543499
e-mail: aluplast@aluplast.com.pl
https://www.aluplast.com.pl
https://www.facebook.com/aluplast/Lato – czas urlopów, czas… włamań

Lato – czas urlopów, czas… włamań

W dzisiejszych czasach, planując wakacyjny wyjazd,...

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu...

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

W ramach XVII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz...

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Kup profile aluminiowe w systemie Primeview lub Moreview...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży