| Wyświetleń:3801

Screen Hema jako osłona boczna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Screen Hema Zip znany jest głównie jako osłona okienna skutecznie sprawdzająca się w budynkach narażonych na nadmierne nagrzewanie. Osłanianie okien nie jest jednak jedyną funkcją screena. Doskonale sprawdza się także jako osłona boczna altan, pergoli czy tarasów.


5 zalet wykorzystania screena Hema Zip
jako osłony bocznej różnego typu zadaszeń:


1. Zapewnia prywatność

Screen może pełnić rolę bocznych osłon altan czy pergol. Dzięki niemu można osłonić się od sąsiadów, zapewniając sobie komfortowy wypoczynek. Gdy zajdzie taka potrzeba, osłony w każdym momencie można odsłonić, otwierając przestrzeń. Co ważne, szeroki wybór tkanin screen pozwala osiągać dowolny efekt. Dostępne są tkaniny w pełni zaciemniające, które gwarantują całkowitą prywatność oraz te bardziej przezierne, które przepuszczają światło dzienne. W ciągu dnia screeny o większej przezierności zapewniają prywatność, bo zza zasłoniętej osłony nie widać tego, co dzieje się wewnątrz altany, mimo że osoba, która się w niej znajduje, widzi zarys tego, co jest na zewnątrz.2. Chroni przed owadami

Opuszczone screeny, zamontowane z każdej strony pergoli, szczelnie osłaniają przestrzeń. Dzięki temu mogą także pełnić funkcję moskitiery, chroniąc strefę relaksu przed wizytą różnego rodzaju owadów czy zanieczyszczeń. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na komfortową drzemkę na świeżym powietrzu bez ryzyka ukąszenia. Funkcja ta sprawdza się szczególnie podczas wieczornego spędzania czasu na tarasie, w szczególności gdy odbywa się przy zapalonym świetle, do którego lgną różnego typu owady.

3. Chroni przed wiatrem

Ścianka boczna w formie screena Hema Zip skutecznie chroni przed silnym wiatrem. Wszystko dzięki mechanizmowi zamka błyskawicznego, który utrzymuje tkaninę odpowiednio napiętą. Dzięki temu jest ona odporna na podmuchy do nawet 145 km/h. Odporność na wiatr sprawia, że relaks na tarasie będzie bardziej komfortowy również w wietrzne dni. Szczególnie ważne jest to w przypadku otwartych przestrzeni, gdzie wiatr bywa bardzo uciążliwy. Osłonięcie tarasu screenami Hema Zip wydłuża zatem sezon, w którym korzysta się z przestrzeni zewnętrznej od wczesnej wiosny do późnej jesieni.4. Osłania przed nadmiernym naświetlaniem

Słoneczna pogoda cieszy wszystkich miłośników lata, ale promienie słoneczne mogą być na tyle uciążliwe, że nawet jego fani marzą o chwili oddechu w przyjemnej zacienionej przestrzeni. Z pomocą przychodzi screen. Skutecznie chroni przed nadmiernym naświetlaniem i nagrzewaniem. Mimo tak dobrych wyników w walce z promieniowaniem cieplnym i słonecznym, przy wyborze odpowiedniej tkaniny, nie zostaje ograniczony dostęp do światła dziennego i widoku za oknem, co pozytywnie wpływa na komfort wizualny.

5. Osłoni dowolną przestrzeń

Powodów, dla których decydujemy się na osłonięcie bocznej części zadaszenia, może być wiele. Niektórym zależy na osłonięciu całej przestrzeni przed wzrokiem przechodniów, innym jedynie ściany od zachodniej strony, by ochronić strefę wypoczynku przed działaniem zbliżającego się do linii horyzontu słońca, z którym nie poradzi sobie samo zadaszenie. Screen jest odpowiedzią na różne potrzeby – można nim osłonić tylko wybrane ścianki lub wszystkie na raz. Screeny można połączyć w grupy i sterować nimi jednocześnie lub kontrolować ustawienie każdego z osobna. Wszystko zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb użytkowników.

Planując aranżację zewnętrznej strefy wypoczynku, warto wziąć pod uwagę różne czynniki, które mogą zakłócić czas relaksu. Wielu z nich można uniknąć, wybierając Screena Hema Zip jako osłonę boczną zadaszenia.

#osłony_słoneczne, #screeny, #screenHema, #pergole, #Koszalin

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Lato – czas urlopów, czas… włamań

Lato – czas urlopów, czas… włamań

W dzisiejszych czasach, planując wakacyjny wyjazd,...

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Najnowsze wydanie magazynu Profiokno nr 31 już dostępne on-line

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu...

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

W ramach XVII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz...

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Manipulator montażowy gratis przy zakupie systemów Yawal

Kup profile aluminiowe w systemie Primeview lub Moreview...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży