| Wyświetleń:3766

Firma VIKKING wzmacnia dział handlowy – nowy regionalny manager sprzedaży

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Mateusz Pniak obejmuje stanowisko regionalnego managera sprzedaży na terenie Południowej Polski.

fot. VIKKING | Mateusz Pniak obejmuje stanowisko regionalnego managera sprzedaży na terenie Południowej Polski.

Od  początku czerwca 2021 roku Mateusz Pniak obejmuje stanowisko regionalnego managera sprzedaży na terenie Południowej Polski. Do zadań nowego pracownika będzie należało promowanie marki VIKKING jako producenta drzwi kompozytowych oraz okien o unikalnej strukturze Real Wood.  


W związku z realizacją przyjętej na 2021 rok strategii, zakładającej dynamiczny rozwój firmy oraz powiększanie sieci dilerskiej, VIKKING wzmacnia dział handlowy.

Jak zaznacza prezes zarządu Tadeusz Konaszuk: nasza firma stawia sobie za cel promowanie najlepszej klasy drzwi zewnętrznych oraz okien, które chcemy zaoferować naszym klientom. Dzięki pracy Pana Mateusza będziemy mogli pokazać produkty VIKKING w kolejnych regionach Polski. Licznymi inicjatywami chcemy przekonać, że warto zainwestować w dobrą jakościowo stolarkę otworową.  


Mateusz Pniak od wielu lat związany jest z branżą stolarki otworowej. Przez blisko 20 lat, koordynując sprzedaż okuć drzwiowych, rozwijał sieć sprzedaży w Południowej Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Zdobyte doświadczenie w zakresie dystrybucji produktów, negocjacji handlowych oraz kontroli i analizy sprzedaży pozwoli na powiększanie sieci sprzedaży VIKKING.

Firma VIKKING cechuje się nieoczywistym obecnie podejściem do produktu. Nie stawia się tutaj na ilość wyprodukowanych okien i drzwi, ale na innowacyjność i nastawienie na efekt końcowy, jakim jest  zadowolenie klientów. Zostało to osiągnięte między innymi poprzez wdrożenie unikalnego na skalę światową efektu Real Wood stosowanego na powierzchniach dekoracyjnych okna, jak również wykończenie powierzchni widocznych po otwarciu okna. Stosowanie technologii V-PERFECT oraz oferowanie okien całkowicie pozbawionych szwu w narożach jest dodatkowym wyróżnikiem potwierdzającym podejście do produktu, jakim są okna. Wprowadzenie linii drzwi VIKKING ULTIMATE o współczynniku Ud=0,49 nieosiągalnym obecnie dla drzwi produkowanych w innej technologii oraz próby czynione przez konkurentów rynkowych wprowadzania podobnych rozwiązań udowodniają, że wybór takiej koncepcji jest gwarantem sukcesu – ocenia Mateusz Pniak.


Nowy regionalny kierownik sprzedaży zauważa paletę rozwiązań, jakie VIKKING oferuje swoim klientom: praktycznie nieograniczony wybór modeli, szeroka gama rodzajów wykończenia powierzchni i możliwość łączenia jej ze szkłem czy innymi materiałami oraz ich niespotykana odporność na warunki zewnętrzne, trwałość i funkcjonalność czynią drzwi VIKKING najlepszym wyborem dla realizacji nowoczesnych, klasycznych czy przy renowacji obiektów zabytkowych.


Kontakt z panem Mateuszem Pniakiem, regionalnym kierownikiem sprzedaży: mateusz.pniak@vikking.eu oraz pod numerem telefonu: +48 519 325 100. 

#drzwi_zewnętrzne, #drzwi_kompozytowe, #RealWood, #BiałaPodlaska

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży