| Wyświetleń:3851

PREMIERY BRANŻOWE OKNONET

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:

Na rynku stolarki otworowej dzieje się wiele, nie tylko ze względu na pandemię i związane z nią perturbacje. W branży niemalże z dnia na dzień pojawiają się nowe produkty i rozwiązania, dlatego będziemy je Państwu cyklicznie prezentować. Poniżej garść ostatnich nowości z działu PREMIERY BRANŻOWEROTO rozszerza system podnoszono-przesuwny Roto Patio Lift do drzwi tarasowych z aluminium. Nowa wersja umożliwia projektowanie większych i cięższych skrzydeł o masie do 400 kg, ze standardowymi lub wąskimi profilami Slim. Dzięki nowym elementom – m.in. wózkom i zasuwnicy DesignLocking – system Patio Lift łączy komfort, design i jakość z wysoką rentownością produkcji. Nowy asortyment Roto Patio Lift przeznaczony jest do stosowania w skrzydłach o masie od 150 kg do 400 kg.  (dowiedz się więcej). Rainstop to nowa seria uszczelek niemieckiej marki Athmer, dedykowanych do instalacji w drzwiach zewnętrznych drewnianych, profilowych lub stalowych. Zostały one zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby zabezpieczać przed wiatrem, hałasem oraz zacinającym deszczem. Wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem produktów i rozwiązań niemieckiej marki Athmer na terenie Polski jest firma NOVET (dowiedz się więcej). MB-HARMONY OFFICE od Aluprof to nowa rodzina produktów do budowy wewnętrznych ścian szklanych, której główną ideą jest stworzenie łatwego w prefabrykacji i szybkiego w montażu systemu zapewniającego nowoczesny, lekki design i komfort użytkowania w połączeniu z trwałością i gwarancją działania. MB-HARMONY to jednoszybowy system wchodzący w skład większej grupy tworzącej ściany szklane MB-HARMONY OFFICE (dowiedz się więcej). 
Okna MasterLine 10 od AVANTE zaprojektowano zgodnie ze współczesnymi trendami i z myślą o budownictwie jutra: dla budynków o niskim zapotrzebowaniu na energię, maksymalnym dostępie światła dziennego, z naciskiem na doskonałe parametry techniczne niezależnie od warunków pogodowych i klimatycznych. Okna MasterLine 10 dostępne są z certyfikatem Passive House (dowiedz się więcej).


Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe V-MOTION 82 od Amex-Bączek konstruowane są z profili VEKA. Klienci do wyboru mają dwa warianty drzwi: standardowe oraz MAX, charakteryzujący się obniżonym profilem skrzydła szklenia stałego. W przypadku wersji standardowej złożenie próg + skrzydło bierne ma 152 mm wysokości, zaś w wariancie MAX – zaledwie 91,5 mm. Drzwi HST V-MOTION 82 mogą mieć nawet 6,5 metra szerokości i 2,7 metra wysokości (dowiedz się więcej). 


Slide Glass to system przesuwny od Aliplast do zabudowy szklanej bez izolacji termicznej. System charakteryzuje minimalna widoczność krawędzi profili aluminiowych, zapewniająca wysoką transparentność i wizualną prostotę konstrukcji. Dzięki temu, że Slide Glass jest konstrukcją aluminiową, daje gwarancję lekkości, solidności i trwałości. System znajduje zastosowanie w zabudowach ścian, pergoli czy zadaszeń (dowiedz się więcej).Na bazie systemu odstawno-przesuwnego PREMISLIDE 76+ firma Witraż konstruuje małe i duże konstrukcje przesuwne. Innowacyjny mechanizm ryglowania jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Otwieranie okien/drzwi następuje w pierwszej kolejności poprzez odstawienie ruchomego skrzydła do ramy, a następnie swobodne przesuwanie się na wózkach względem nieotwieranych części konstrukcji. Opcja SOFT CLOSE to całkowicie ukryty mechanizm wyhamowujący ruch skrzydła w końcowej fazie zamykania (dowiedz się więcej).


System okienny Schüco AWS 90 AC.SI to naturalna wentylacja okienna z jednoczesną redukcją hałasu. Wytyczne WHO dotyczące zanieczyszczenia hałasem pokazują, że jest to jedno z najważniejszych zagrożeń środowiskowych dla zdrowia fizycznego i psychicznego ludności. Najbardziej narażone są pomieszczenia, takie jak sypialnie i pokoje dziecięce, zlokalizowane od strony ulicy. Dzięki temu systemowi okiennemu można je naturalnie wietrzyć bez narażenia się na hałas (dowiedz się więcej).


VEKAMOTION 82 MAX to system dedykowany do nowoczesnego budownictwa, wykorzystywany przez firmę Witraż do produkcji drzwi podnoszono-przesuwnych. Idealnie wpisuje się w obecne trendy ceniące duże przeszklenia. Pozwala na budowę szklanych przesuwnych tafli, które w efektowny sposób wtapiają wnętrza domu w jego otoczenie. W stałym  skrzydle wysokość profilu od strony pomieszczeń wynosi zaledwie 28 mm. Dzięki czemu szyba może być szersza o 7 cm i wyższa o 13 cm (dowiedz się więcej). 


Linia produktów PERFEKT to wyjście naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oraz odpowiedź na nowoczesne trendy w architekturze. Jest ona połączeniem zupełnie nowej metody podtłoczenia, pozwalającej na uzyskanie jednolitej płaszczyzny przeszklenia z płaszczem skrzydła od strony zewnętrznej oraz efektownej ramki przyszybowej od strony wewnętrznej. Linia PERFEKT została wprowadzona na rynek przez firmę KMT, a wzory skrzydeł zastrzeżone w urzędzie patentowym (dowiedz się więcej).

Przypominamy, że dział PREMIERY BRANŻOWE jest dostępny dla Państwa z poziomu strony głównej oknonet.pl lub poprzez bezpośredni link oknonet.pl/premiery. Dział poświęcony jest wyłącznie premierom rynkowym. Polecamy regularnie sprawdzać, co nowego prezentuje branża, a klientów zachęcamy do aktywnego dzielenia się z nami informacjami, aby nie zabrakło tam prezentacji i Państwa rozwiązań. 

Nie opisaliśmy Twojej nowości? Koniecznie daj nam o tym znać, kontaktując się z opiekunem Twojej firmy.
kontakt do redakcji

#premiery_branżowe, #premieryOKNONET, #nowe_produkty, #marketing

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży