| Wyświetleń:3884

debesto.com wskazuje najlepsze okna aluminiowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Internetowy broker stolarki budowlanej debesto.com zaprezentował nowy ranking, w którym porównuje energooszczędne okna aluminiowe 80 mm. Które okna okazały się najlepsze w tym zestawieniu? Oto przewodnik dla firm i konsumentów.


Okna aluminiowe cały czas zyskują na popularności, w czym pomocne są aktualne trendy architektoniczne. Które konstrukcje mogą zaspokoić wybredne gusta klientów, spełniając jednocześnie pod względem parametrów coraz to surowsze wymagania? Broker stolarki debesto.com ocenił, które okna aluminiowe z pakietami trzyszybowymi są najlepsze. W porównaniu zestawiono je pod względem cenowym, jakościowym, jak i najlepszej relacji jakości do ceny.

W zestawieniu uwzględniono następujące okna aluminiowe: Aluprof MB-86, Yawal TM 77HI, Ponzio PE78N, Aliplast Genesis 75, Schüco AWS 75, Cortizo Cor-80 Industrial, Reynaers Masterline 8.

W zestawieniu znakomicie wypadły okna aluminiowe zaproponowane przez polskich systemodawców. System MB-86 firmy Aluprof okazał się najlepszy pod względem jakości. Również cenowo jest bardzo korzystnym wyborem (2. miejsce w zestawieniu), a dzięki najlepszej jakości zwyciężył też w najważniejszej kategorii „cena/jakość”.

Yawal z kolei ze swoim systemem TM 77HI uplasował się na drugim miejscu pod względem jakości, jednak dopiero 4. pozycja w zestawieniu cenowym spowodowała, że ostatecznie w kategorii „cena/jakość” zajął 3 miejsce. Czołówka rankingu to także Aliplast Genesis 75 (1. miejsce w kategorii „cena”, 4. miejsce w kategorii „jakość” i 2. miejsce w kategorii „cena/jakość”).

W tym rankingu energooszczędnych okien aluminiowych (LINK) po raz pierwszy pojawiła się nowa kategoria, w której punktowana jest najniższa wysokość złożenia ramy i skrzydła. 

Zauważyliśmy, że ten parametr ma coraz większe znaczenie wśród inwestorów. Moda na minimalizm i jednoczesna chęć jak najskuteczniejszego doświetlenia wnętrz budynków powoduje, że okna z najniższą wysokością złożenia są coraz bardziej pożądane. Staramy się na bieżąco wychwytywać tego typu trendy i od razu wdrażać je jako kategorie do porównań w naszych rankingach – mówi Wojciech Stanowski, właściciel debesto.com.Rankingi debesto.com tworzone są z myślą o firmach budowlanych, które kompleksowo obsługują inwestorów. Dzięki temu mogą one wybrać najkorzystniejsze rozwiązania, które spełnią nie tylko oczekiwania klientów, ale też stawiane przed stolarką wymagania parametrowe. Przy okazji będą też korzystne pod względem marży.

O wyjątkowości rankingów debesto.com niech świadczy fakt, że opierają się one na danych uzyskanych nie przez systemodawców, a producentów wykonujących gotowe produkty w danym systemie. Dzięki temu ten broker stolarki jest w stanie wytypować najlepszych fabrykatorów, by dostarczyć na budowę produkty o najwyższej jakości. 

Takie podejście do rankingów może okazać się bardzo pomocne dla systemodawców. Mogą oni szybko zweryfikować, czy współpracujący z nimi producenci posiadają właściwy poziom wiedzy na temat ich systemów i czy jakość wykonanych za ich pomocą okien spełnia wysokie oczekiwania nasze i naszych klientów. Mało tego, dzięki tak skonstruowanym rankingom systemodawcy mają ogromny wpływ na ich wyniki i poprawę swojej pozycji w zestawieniach: wystarczy dostarczyć nam do współpracy takich producentów, którzy w pełni wykorzystują potencjał systemów tych firm – tłumaczy Wojciech Stanowski.


#okna_aluminiowe, #systemy_aluminiowe, #rankingi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży