| Wyświetleń:3645

FAKRO w czołówce rankingu pracodawców

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:

Według rankingu opublikowanego przez tygodnik WPROST firma FAKRO zajmuje 8 miejsce wśród pracodawców w Polsce. Jest to najwyższa lokata firmy z branży budowlanej.


Funkcjonowanie w dobie pandemii COVID-19 wymusiło na przedsiębiorcach stawienie czoła nowym wyzwaniom. Weryfikacją efektywności organizacji pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach jest Ranking Najlepszych Polskich Pracodawców opublikowany przez tygodnik WPROST. Firma FAKRO uplasowała się w nim na 8 miejscu. Jest najwyżej notowaną firmą z branży budowlanej.

Wysoka nota w rankingu jest wypadkową oceny stabilności miejsc pracy oraz poziomu wynagrodzeń, jak również sposobu, w jaki firma odnalazła się w pandemicznej rzeczywistości. Od początku lockdownu w marcu 2020 kwestią priorytetową było uniknięcie zwolnień oraz zadbanie o bezpieczeństwo pracowników. Wszystkich wyposażono w maseczki i płyny dezynfekujące. Do dyspozycji były koncentratory tlenu. 

W razie potrzeby dostosowywano stanowiska pracy w sposób zapewniający utrzymanie dystansu społecznego. Pomógł sprawny system monitorowania zachorowań oraz wsparcie dla chorych pracowników i ich rodzin. Obecnie firma jest po pierwszej dawce szczepień przeciw wirusowi COVID-19. 16 lipca pracownicy zostaną zaszczepieni II dawką preparatu firmy Pfizer.

Kierując się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu, przekazaliśmy maseczki do lokalnych szpitali – mówi Bożena Damasiewicz, Dyrektor Biura Zarządu firmy. – Formą wyrażenia wdzięczności za ciężką pracę medyczek były upominki z okazji Dnia Kobiet dla pracownic nowosądeckiego szpitala.


Warto podkreślić fakt, że mimo trudnego dla gospodarki czasu pandemii sądecki producent okien dachowych wciąż się rozwija, a do drużyny FAKRO ciągle zapraszani są nowi zawodnicy.

#okna_dachowe, #ranking_pracodawców, #NowySącz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska



Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...



» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży