| Wyświetleń:4022

Wizyta Premiera Morawieckiego w Eko-Oknach

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wizyta Premiera Morawieckiego w Eko-Oknach

fot. Eko-Okna | Wizyta Premiera Morawieckiego w Eko-Oknach

Premier Mateusz Morawiecki podczas swojej wizyty w Kornicach miał okazję zobaczyć, jak wygląda produkcja w jednej z największych, europejskich fabryk.


12 czerwca Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Śląsk. Uczestniczył w kilku uroczystościach. W jego kalendarzu znalazło się również miejsce na wizytę w jednym z największych, europejskich producentów okien, firmie Eko-Okna. Premier na własne oczy mógł zobaczyć, jak wygląda tutaj produkcja. W czasie krótkiego spaceru po firmie towarzyszyli mu Prezes oraz Członkowie Zarządu firmy. Premier podziwiał ogrom produkcji i był pod wrażeniem szybkiego rozwoju firmy. 

Polskie okna to dzisiaj nasz podstawowy produkt eksportowy. Europejczycy coraz częściej „wyglądają” przez polskie okna – mówił Premier Morawiecki. 


Wspomniał także o tym, że to właśnie eksport, który stanowi ponad 80% przychodów firmy Eko-Okna, pomógł przejść Polsce „suchą stopą” przez pandemię koronawirusa. 

Dynamika eksportu zwykle była niższa niż dynamika importu. Dzisiaj to się zmienia. Między innymi dzięki takiej firmie jak Eko-Okna, która w ciągu kilku lat z 20 tys. mkw. urosła dziesięciokrotnie. To cieszy, że polski przemysł rozwija się i ma się tak dobrze. Gratuluję i dziękuję – dodał Premier.

Podczas spotkania Prezes Mateusz Kłosek podkreślił, że wsparcie władzy, zarówno lokalnej, wojewódzkiej, jak i rządowej jest dla firmy bardzo ważne. Podziękował jednak nie tylko Premierowi za wizytę i ciepłe słowa skierowane w kierunku firmy, ale przede wszystkim skupił się na pracownikach. 

Przy okazji, w imieniu swoim i Pana Premiera pragnę podziękować wszystkim pracownikom. Pan Premier wielokrotnie zwracał mi dziś uwagę na to, że jest to firma rodzinna, że pracuje tutaj wiele rodzin, wiele osób młodych. Chciałbym, aby firma nadal się rozwijała. Dopóki wszyscy będą oddawać jej tyle serca jak dotychczas, to na pewno tak się stanie – mówił Prezes firmy Eko-Okna S.A. Mateusz Kłosek. 

 
#produkcja_stolarki, #Kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/