| Wyświetleń:3293

R&D Tech dostarcza kolejne innowacyjne centrum do firmy Leon Witas

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

R&D Tech

fot. R&D Tech |

Firma Leon zrodziła się z zamiłowania do czystej i prostej formy oraz nowoczesnych rozwiązań. Chęć tworzenia innowacyjnych systemów drzwiowych sprawiła, że coraz bardziej bogate portfolio firmy po 20 latach działalności ma do zaoferowania spory wachlarz możliwości adaptacji pomieszczeń.


Innowacyjny Comet R6 (centrum CNC od R&D Tech) to maszyna o dużych możliwościach, charakteryzująca się innowacyjną technologią oraz wysoką wydajnością. Wysokie parametry techniczne urządzenia umożliwiają skrócenie czasu obróbek oraz obróbkę w piątej osi. Zastosowana szklana osłona maszyny zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy operatora. 

Zintegrowany z osią X magazyn części (usytuowany w dolnej części maszyny poniżej elektrowrzeciona) umożliwia skrócenie czasu operacji wymiany narzędzia. Jest on w szczególności przydatny w przypadku frezowania elementu od czoła, co pozwala na uniknięcie ciągłych przejazdów do magazynu. Elektrowrzeciono o mocy 8,5 kW i wysokim momencie obrotowym umożliwia wykonanie wymagających obróbek.

Jako firma rodzinna działamy na polskim i zagranicznym rynku od ponad 20 lat. Drzwi produkowane są przez doświadczony zespół w nowoczesnej fabryce w Będzinie, wyposażonej w doskonały park maszynowy i ze wsparciem własnego działu designu i biura konstrukcyjnego. Zakupione od firmy R&D Tech centrum to kolejna maszyna, o której jakości będziemy mogli się przekonać. Posiadamy już trzy centra obróbcze tego dostawcy, tj. dwa centra obróbcze Phantomatic oraz centrum Quadra, jaki i piłę dwugłowicową Precision. Dzięki wysoko zaawansowanemu technicznie parkowi maszynowemu firma Leon eksportuje  swoje produkty do wielu krajów europejskich – mówi Właściciel Leon Witas.


#produkcja_stolarki, #automatyzacja_produkcji, #centra_obróbcze, #ZielonaGóra

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/