ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:5487

Wielofunkcyjna taśma uszczelniająca ISO-BLOCO HYBRATEC wyróżniona jako innowacyjne rozwiązanie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Produkty ISO-Chemie przekonują niezmiennie wysoką jakością i niezawodnością

fot. ISO-Chemie | Produkty ISO-Chemie przekonują niezmiennie wysoką jakością i niezawodnością

Na ostatnim 30-tym Jubileuszowym Spotkaniu Branżowym w Zegrzu firma ISO-Chemie została laureatem programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2021. Oznaczony został tam flagowy produkt Wielofunkcyjna Taśma Uszczelniająca Fugi ISO-BLOCO HYBRATEC. Było to już drugie wyróżnienie STOLARKI VIP po ubiegłorocznej nagrodzie za systemy ISO-TOP WINFRAMER, służące do montażu stolarki okiennej i drzwiowej w zewnętrznej warstwie ocieplenia. 
Zarówno taśma wielofunkcyjna ISO-BLOCO HYBRATEC jak i system ISO-TOP WINFRAMER doskonale wpisują się i spełniają wymogi pod kątem produktów do uszczelnień w budownictwie zgodnym z nową dyrektywą WT/2021. Jednocześnie należy dodać, że ISO-BLOCO HYBRATEC wraz z ISO-TOP WINFRAMER stanowią kompletny system do montażu stolarki w warstwie izolacji cieplnej, czyli najefektywniejszym energetycznie sposobie zamocowania stolarki otworowej.

Systemy montażowe ISO-CHEMIE są zgodne z normami PASIVHAUSE DARMSTAT, RC2, RC3, EI30, a wielofunkcyjna taśma uszczelniająca fugi ISO-BLOCO HYBRATEC jest pierwszą na rynku taśmą wielofunkcyjną, która otrzymała certyfikację zgodną z nową normą certyfikacji MF1. Opisane powyżej produkty można użyć nie tylko w domach pasywnych. Również w budownictwie tradycyjnym znajdą zastosowanie jako prosty i skuteczny sposób poprawienia energooszczędności budynków.

 
Artykuł promocyjny
#montaz, #montazstolarki, #tasmywielofunkcyjne, #IsoBlocoHybratec, #Aalen

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ISO-Chemie GmbH

D-7343 Aalen, Germany
Röntgenstrasse 12
tel.: +4915142612977
tel.: +48718810048
Fax: +48718810049
e-mail: info@iso-chemie.pl
https://iso-chemie.pl/