| Wyświetleń:3833

Kolejne centrum obróbcze – Satellite XT od R&D Tech w Grupie Kęty

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Kolejne centrum obróbcze – Satellite XT od R&D Tech w Grupie Kęty

fot. R&D Tech | Kolejne centrum obróbcze – Satellite XT od R&D Tech w Grupie Kęty

Grupa Kęty S.A. jest spółką produkującą i sprzedającą profile oraz komponenty aluminiowe wykorzystywane m.in. w branży budowlanej – do m.in. stolarki okiennej i drzwiowej. Ostatnio zainwestowano w zakup nowoczesnego centrum obróbczego SATELLITE XT – jest to już kolejne z tej serii centrum obróbcze EMMEGI w Grupie Kęty.   
Marcin Pastuszka, Dyrektor Zakładu Zaawansowanych Produktów Aluminiowych: SATELLITE XT to jedno z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie centrum obróbczych. Jest to kolejny SATELLITE nabyty na przestrzeni ostatnich kilku lat. Posiada bardzo szerokie zastosowanie – m.in. w obróbce aluminium, PVC, stopów lekkich i stali. 


Co jest dla nas niezwykle istotne to fakt, że oferuje ono także możliwość frezowania, wiercenia, gwintowania i cięcia, przy zachowaniu najwyższej precyzji wykończenia powierzchni, co niewątpliwie stanowi jego największy atut. Nasze produkty trafiają do odbiorców z całej Europy i kilkunastu krajów spoza, stąd też kluczowe są dla nas inwestycje w nowoczesne urządzenia i innowacyjne technologie. SATELLITE XT to maksymalna wydajność produkcji oraz gwarancja najwyższej jakości produktu. 


#produkcjastolarki, #automatyzacjaprodukcji, #centraobróbcze, #zielonaGóra

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/