| Wyświetleń:4223

FAKRO na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:
FAKRO na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

fot. FAKRO | FAKRO na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Ryszard Florek, Prezes FAKRO, wraz z Pawłem Dziekońskim, Wiceprezesem firmy, wzięli udział w Forum Ekonomicznym w Karpaczu. 
Forum, które w tym roku odbyło się 7-8 września, jest największą platformą spotkań ludzi biznesu, polityków i samorządowców w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbyło się ono pod hasłem „Europa w poszukiwaniu przywództwa”. W blisko 200 wydarzeniach udział wzięło 4 tys. uczestników. Poruszano kwestie bezpieczeństwa, perspektyw rozwoju gospodarczego oraz współczesnych wyzwań i sposobów przezwyciężania kryzysów. Odbyły się setki dyskusji dotyczących kluczowych tematów dla Polski i świata. 

Reprezentanci sądeckiego potentata w produkcji okien dachowych wsparli swoim know-how wydarzenia szczególnie aktualne dla ich modelu biznesowego. Wzięli udział w debatach poświęconych pandemii koronawirusa, kwestiom klimatycznym, obecności polskich marek na globalnym rynku oraz przyszłości eksportu. W panelach dyskusyjnych analizowano wpływ powyższych czynników na łańcuchy dostaw, modele biznesowe i politykę gospodarczą. Międzynarodowy wymiar spotkania zwiększył szansę na efektywną wymianę myśli i poglądów. 

#FAKRO, #oknadachowe, #ForumEkonomiczne, #nowysacz, #ryszardflorek

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska