| Wyświetleń:4280

GEALAN-LINEAR® - rynkowa rewolucja

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wizualnie GEALAN-LINEAR® doskonale wpisuje się w aktualne trendy w designie.

fot. GEALAN | Wizualnie GEALAN-LINEAR® doskonale wpisuje się w aktualne trendy w designie.

GEALAN-LINEAR® to nowy system, który reorganizuje rynek i zmienia myślenie o węższych systemach okiennych. Wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, przejrzystą, prostą linią a dzięki niskiemu złożeniu ramy i skrzydła wpuszcza do wnętrza więcej światła. Ma wszystko to czego oczekują architekci, producenci okien, inżynierzy i konserwatorzy. Wraz z ponad 40 europejskimi klientami pilotażowymi GEALAN przygotował w ostatnich miesiącach premierę rynkową, która przyniesie wiele korzyści wszystkim stronom.


Wizualnie GEALAN-LINEAR® doskonale wpisuje się w aktualne trendy w designie. Przejrzyste wzornictwo tworzy odświeżający, ponadczasowy efekt. Bezkompromisowo nowoczesny wygląd zewnętrzny jest konsekwentnie kontynuowany wewnątrz: dopasowane listwy przyszybowe i wyraźne linie skrzydeł tworzą w pomieszczeniach linearny odpowiednik fasady.
Dzięki prostemu i nieskomplikowanemu językowi wzornictwa, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, GEALAN-LINEAR® wyznacza nowe standardy w zakresie współczesnego designu, wyraźnie wyróżniając się spośród systemów o klasycznym wyglądzie profili. System GEALAN-LINEAR® spełnia również wymagania dotyczące dużych przeszkleń i dużej ilości światła dzięki niskiej wysokości złożenia.

Zaawansowany technicznie, łatwy w obróbce

GEALAN-LINEAR® przekonuje również szczegółami technicznymi, które gwarantują doskonałą szczelność, izolację cieplną oraz ochronę przed hałasem i włamaniem. Zapewniają to trzy poziomy uszczelnienia oraz uszczelki wrębowe w ościeżnicy i skrzydle. Innowacyjna konstrukcja trzeciego, środkowego uszczelnienia czyni GEALAN-LINEAR® wysokowydajnym systemem o niewielkiej głębokości zabudowy 74 mm.Przy całej swojej technicznej finezji GEALAN-LINEAR® pozostaje łatwy w obróbce i ma uniwersalnie zastosowaniowe. "Zaprojektowaliśmy system z myślą o potrzebach klienta" - podkreśla Andre Wünsche, kierownik działu zarządzania produktem w GEALAN. "GEALAN-LINEAR® został zoptymalizowany w celu bezproblemowego dopasowania do procesów produkcyjnych". Dyrektor zarządzający ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju systemów w GEALAN - Ivica Maurović cieszy się z wprowadzenia na rynek nowego systemu profili: "Wzornictwo, wydajność, efektywność produkcji i głębokość zabudowy czynią GEALAN-LINEAR® wyjątkowym."

Do nowego budownictwa oraz obiektów restaurowanych

GEALAN-LINEAR® jest nowoczesny i ponadczasowy zarazem. Minimalistyczny wygląd pasuje zawsze i wszędzie a dzięki niewielkiej głębokość zabudowy okna wykonane w systemie GEALAN-LINEAR® mogą być montowane zarówno w nowych budynkach jak i obiektach zabytkowych. Doskonałe właściwości użytkowe, uniwersalne zastosowanie, nowoczesny design sprawiają, że GEALAN-LINEAR® jest wszechstronnym produktem z ogromnym potencjałem.
Przy opracowywaniu GEALAN-LINEAR® postawiono na jednolity wygląd całej stolarki. Dlatego oprócz profili okiennych dla wszystkich sytuacji montażowych, GEALAN-LINEAR® oferuje również profile przeznaczone do budowy drzwi wejściowych i balkonowych. W ofercie GEALAN znajduje się również rozwiązanie przesuwne spójne z designem GEALAN-LINEAR®. W systemie GEALAN-SMOOVIO® dostępne jest skrzydło wizualnie idealnie pasujące do drzwi i okien wykonanych w systemie GEALAN-LINEAR®. Żadnych kompromisów w kwestii wyglądu!  

Z myślą o środowisku

GEALAN ma udokumentowane osiągnięcia w zakresie zrównoważonych produktów budowlanych. Nowy system profili GEALAN-LINEAR® dołącza do grona sprawdzonych, przyjaznych dla środowiska i nadających się do recyklingu systemów okiennych oferowanych przez GEALAN. Ponadto GEALAN-LINEAR® charakteryzuje się wysoką kompatybilnością zarówno w ramach systemu oraz z innymi systemami GEALAN. Zmniejsza to ilość potrzebnych profili, akcesoriów i usztywnień i sprawia, że może on być szybko przetwarzany i łatwo magazynowany przez producenta okien. GEALAN-LINEAR® przekonuje swoją opłacalnością i jednocześnie chroni zasoby.Rynkowa premiera poprzedzona projektem pilotażowym

Prowadzony w ostatnich miesiącach projekt pilotażowy utorował drogę do rynkowej premiery GEALAN-LINEAR®. Po raz pierwszy GEALAN przeprowadził proces wprowadzania na rynek wspólnie z ponad 40 klientami pilotażowymi w 15 krajach. Faza, w której klient ma do czynienia z GEALAN-LINEAR® i włącza go do swoich procesów, została przyspieszona. Oznacza to, że zamiast wdrażać nowe produkty, projektować i budować narzędzia, zwiększać zapasy profili i akcesoriów oraz przygotowywać towarzyszące temu działania komunikacyjne i marketingowe, a następnie wprowadzać GEALAN-LINEAR® na rynek, tym razem nie czekano, aż wszystkie komponenty będą w pełni dostępne. Zamiast tego, wspólnie z klientami pilotażowymi wykonano łagodne przejście. Wymagająca współpraca okazała się bardzo owocna.

#Gealan, #Rzgów, #systemy, #PVC

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.

95-030 Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 2252130
Fax: 042 2252135
e-mail: info@gealan.pl
https://www.gealan.de/pl/