| Wyświetleń:3825

Nowoczesna technologia od R&D Tech w Fabryce Okien SPECTRUM

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W lubelskiej fabryce zostało zainstalowane nowoczesne, sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze COMET X4.

fot. R&D Tech | W lubelskiej fabryce zostało zainstalowane nowoczesne, sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze COMET X4.

Od chwili założenia po dzień dzisiejszy Fabryka Okien SPECTRUM sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i kompleksowej obsłudze związanej z montażem stolarki budowlanej z PCW, aluminium i przeciwpożarowej. W związku z dużym wzrostem sprzedaży swoich produktów lubelski producent rozbudował park maszynowy, zakupując od R&D Tech kolejne maszyny.


W skład inwestycji poczynionej przez Fabrykę Okien SPECTRUM wchodzą: piła dwugłowicowa Precision RS, centrum obróbcze Comet X4, piła jednogłowicowa M300 wraz z automatycznym mierzeniem listwy przyszybowej oraz dwie zagniatarki do naroży Itaca Solution. 

Nasza firma posiada już centrum obróbcze Phantmatic M3 od R&D Tech. Praca na tym urządzeniu, wysoka jakość produktów Emmegi oraz profesjonalna obsługa R&D Tech, utwierdziły nas w przekonaniu, że kolejne maszyny powinny również pochodzić od tego dostawcy – stwierdza Andrzej Strus, Prezes Fabryki Okien Spectrum.


W lubelskiej fabryce zostało zainstalowane nowoczesne, sterowane numerycznie 4-osiowe centrum obróbcze COMET X4, które wyposażone jest w nowy interfejs, 24' pionowy monitor z regulacją wysokości, gdzie prędkość pozycjonowania osi X wynosi 120 m/min. Ponadto osie centrum są osiami absolutnymi, dzięki którym nie ma potrzeby wzorcowania.

Kolejnym elementem najnowszej linii firmy SPECTRUM jest dwugłowicowa piła PRECISION RS600 dedykowana do obróbki profili z aluminium, PVC i lekkich stopów. Automatyczny posuw ruchomej głowicy i elektroniczne zarządzanie wszystkimi kątami od 22°30' (wewnętrzne) do 45° (zewnętrzne) pozwala na zachowanie precyzji 280 pozycji w zakresie każdego stopnia. Dwie tarcze o średnicy 600 mm posiadają dwa różne tryby wysuwu. Mając na uwadze zapewnienie wysokiego komfortu pracy operatorów, piła została wyposażona w specjalny system wygłuszenia, dzięki czemu znacznie obniżony został poziom hałasu.


Dwugłowicowa piła PRECISION RS600

Kolejnymi elementami nowej linii produkcyjnej są: jednogłowicowa piła M 300 i dwie zagniatarki do naroży modelu Itaca Solution. Piła M 300 z podnoszoną tarczą tnącą przeznaczona jest do cięcia listew przyszybowych, posiada system automatycznego ustawiana zderzaka długości cięcia, a wymiar przenoszony jest poprzez bluetooth z urządzenia mierniczego. Zagniatarki Itaca Solution posiadają dwie wyjątkowe głowice wyposażone w dwa korpusy z dwoma nożami regulowanymi na wszystkie pozycje zagniatania.


Jednogłowicowa piła M 300

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość produktów, tak aby spełniały one oczekiwania i potrzeby różnych grup Klientów indywidualnych oraz Inwestorów instytucjonalnych w ramach szeroko realizowanych przez firmę zamówień publicznych. Obecnie sprzedaż naszych wyrobów odbywa się głównie na rynku krajowym, ale spółka wychodzi ze swoją ofertą również na rynek zagraniczny. Możliwość dysponowania nowoczesnym parkiem maszynowym to gwarancja dynamicznego rozwoju naszej fabryki oraz stabilnej pozycji na rynku. Będąc wiarygodnym, rzetelnym oraz profesjonalnym producentem pracujemy na najnowocześniejszych technologiach i współpracujemy z najlepszymi – dodaje Prezes lubelskiej spółki.


#produkcjastolarki, #automatyzacjaprodukcji, #centraobróbcze, #zielonaGóra

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/