| Wyświetleń:3884

FAKRO gościło architektów podczas zebrania SARP

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:
FAKRO gościło architektów podczas Zebrania Zarządu Głównego SARP i Rady Prezesów SARP

fot. FAKRO | FAKRO gościło architektów podczas Zebrania Zarządu Głównego SARP i Rady Prezesów SARP

Tegoroczne Zebranie Zarządu Głównego i Rady Prezesów Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP odbyło się w ostatni, słoneczny weekend września. Firma FAKRO miała przyjemność być gospodarzem tego wydarzenia. 


To ważne spotkanie rozpoczęło się w siedzibie nowosądeckiego producenta okien dachowych, gdzie architekci wysłuchali prelekcji, zwiedzili fabrykę, aby następnie wyruszyć do hotelu ACTIVA w Muszynie, na oficjalne rozpoczęcie obrad.

Prezes FAKRO, Ryszard Florek powitał grupę architektów, dziękując za ich zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych i zachwycających projektów budowlanych. Podkreślił, jak ważni są architekci, bowiem wpływają nie tylko na nowoczesny rozwój sektora budowlanego, ale również kreują świadomość ekologiczną inwestorów.

Pomoc w organizacji zjazdu Zarządu SARP to kolejna szansa na spotkanie z grupą architektów. To duże wyróżnienie i okazja na dalsze podtrzymywanie dobrych relacji. Architekci stanowią dla FAKRO bardzo ważną grupę partnerów, z którymi wspólnie możemy tworzyć nowe trendy, spełniające wymagania współczesnych klientów. Idziemy z duchem czasu, więc innowacyjne rozwiązania i projekty architektoniczne są dla nas wskazówką do dalszego, sukcesywnego rozwoju oferty. Możliwość spotkania i dyskusji z architektami to szansa dla firm produkcyjnych, aby wprowadzać na rynek coraz to lepsze produkty – mówił Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.


#oknadachowe, #sarp, #nowysacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska