| Wyświetleń:3914

Intensywne warsztaty w Bydgoszczy połączone ze spotkaniem z mistrzem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Intensywne warsztaty w Bydgoszczy połączone ze spotkaniem z mistrzem

fot. Nice | Intensywne warsztaty w Bydgoszczy połączone ze spotkaniem z mistrzem

W miniony weekend w sklepie Castoramy w Bydgoszczy odbyły się dni otwarte Nice i FIBARO, w trakcie których nie zabrakło pokazów oraz prezentacji możliwości automatyki i systemów inteligentnego domu. Zwieńczeniem imprezy było plenerowe spotkanie z brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu, Emilem Sajfutdinowem.


Już w piątek od wczesnych godzin porannych przed wejściem do sklepu rozpoczęły się prezentacje automatyki moovo na specjalnym samochodzie demonstracyjnym. Klienci mieli możliwość zapoznania się z pełnym przekrojem automatyki do bram wjazdowych oraz garażowych, a także systemami sterowania. Dużym zainteresowaniem cieszyły się urządzenia z portfolio produktowego FIBARO, które zostały w pełni zintegrowane z ofertą automatyki moovo.

Z kolei w salach szkoleniowych Casto Labs prowadzono intensywne treningi i warsztaty dla personelu Castoramy z województwa kujawsko-pomorskiego. W pierwszej kolejności postawiono na pokaz możliwości centrali sterującej Home Center Lite oraz konfigurację aplikacji mobilnej dla użytkownika końcowego. W drugiej części dnia skupiono się przede wszystkim na ofercie automatyki moovo oraz sposobach integracji napędów z systemem inteligentnego domu.

Także w sobotę, korzystając z dużego ruchu w sklepie przy ulicy Szajnochy, wielu potencjalnych użytkowników mogło przekonać się na własnej skórze, w jaki sposób można sterować automatyką wjazdową oraz garażową, a także zintegrować poszczególne elementy swojego domu do jednego ekosystemu zarządzanego z poziomu aplikacji lub komend głosowych.

Zwieńczeniem trzydniowych warsztatów było poniedziałkowe otwarte spotkanie z brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Świata, Emilem Sajfutdinowem. Reprezentant Rosji, mieszkający na stałe w Bydgoszczy i współpracujący z marką Nice, miał okazję zaprezentować wywalczony w miniony weekend brązowy krążek cyklu Speedway Grand Prix, a także podsumować sezon w swoim wykonaniu. Brązowy medal nie smakuje jak złoty. Smak złota poznam dopiero w przyszłości. Jestem o tym przekonany. W tym roku mieliśmy wiele wyzwań sprzętowych. Silniki, opony, procedury startowe. Skończyło się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej GP i jest to dobra pozycja wyjściowa do ataku w przyszłym sezonie – mówił Emil Sajfutdinow.


Emil był również jurorem w konkursie wiedzowym na swój temat. Spośród liczbie zgromadzonej publiczności dwóch ochotników wykazało się niebywałym poziomem wiedzy na temat żużlowca i w nagrodę otrzymali zestaw gadżetów ufundowany przez Nice Polska oraz Polonię Bydgoszcz. Sajfutdinow opowiedział także o swoim związku z Bydgoszczą. 

Co prawda jeżdżę w ostatnich latach dla innych klubów niż Polonia, ale Bydgoszcz to mój dom. Tutaj się osiedliłem i tutaj mieszkam. Mam bardzo dobre relacje z władzami klubu, który – mam nadzieję – kiedyś powróci do Ekstraligi. Kiedy tylko chcę, zawsze mogę wyjechać na tor i potrenować, dlatego do Bydgoszczy mam i zawsze będę miał bardzo duży sentyment – dodał Sajfutdinow. 


Przez blisko godzinę zawodnik cierpliwie rozdawał autografy oraz pozował do wspólnych zdjęć z kibicami, a kolejka chętnych do porozmawiania z mistrzem wydawała się nie mieć końca. Spotkanie cieszyło się nie tylko dużym zainteresowaniem kibiców, ale także lokalnych mediów.

#moovo, #automatykadomowa, #smarthome, #HomeCenterLite, #zuzel, #pruszkow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/