| Wyświetleń:3769

FAKRO Mecenasem konkursu Nagrody Roku SARP 2021

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:
FAKRO Mecenasem konkursu Nagrody Roku SARP 2021

fot. FAKRO | FAKRO Mecenasem konkursu Nagrody Roku SARP 2021

Początkiem października jury konkursowy nagrodziło laureatów Nagrody Roku SARP 2021. Do konkursu organizowanego przez Zarząd Główny SARP, przystąpić mogły pracownie i biura projektowe, architekci, inwestorzy i organy administracji publicznej oraz redakcje magazynów architektonicznych. Firma FAKRO była Mecenasem tego konkursu.


Różnorodność kategorii zaowocowała wieloma pięknymi i nowoczesnymi projektami zgłoszonymi do oceny przez jury. Wśród kategorii wymienić można budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, budynki oświaty, kultury i biurowe, czy użyteczności publicznej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zgłoszenia przedstawiające architekturę w przestrzeni publicznej i dziedzictwa. Warunkiem koniecznym była budowa wspomnianych obiektów na terytorium Polski, które przekazane były do użytku w 2020 roku.

Nagroda Roku SARP to od wielu lat ważne wydarzenie, które zrzesza środowisko architektoniczne z całego kraju. Jest także uznawana za najbardziej prestiżowe wyróżnienie architektoniczne przyznawane obiektom w naszym kraju.

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych projektów » Stowarzyszenie Architektów Polskich – NAGRODA ROKU SARP edycja 2021


#oknadachowe, #sarp, #nowysacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska