| Wyświetleń:3731

25 lat NOVET na polskim rynku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

25 lat NOVET na polskim rynku

fot. NOVET | 25 lat NOVET na polskim rynku

W tym roku NOVET obchodzi rocznicę 25 lat działalności na polskim rynku. Przyjęta od samego początku strategia, opierająca się na współpracy z czołowymi europejskimi dostawcami i oferowaniu wyłącznie najwyższej jakości produktów, zapewniła firmie ugruntowaną pozycję oraz rozpoznawalność w branży stolarki otworowej.  


Początkowo w ofercie NOVET znajdowały się klamki, gałki, uchwyty i inne akcesoria drzwiowe włoskiej marki Linea Cali, słynącej z ponadczasowego i niepowtarzalnego designu oraz dbałości o detale. W celu zdywersyfikowania asortymentu jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku nawiązano współpracę z marką Otlav – uznanym producentem zawiasów wpuszczanych i wkręcanych, a także z ISEO – światowym liderem w sektorze zabezpieczeń oraz systemów kontroli dostępu. Jednocześnie rozpoczęto produkcję wkładek ujednoliconych, funkcjonujących w ramach systemów jednego klucza. 

Kilka lat później NOVET nawiązał współpracę z marką Koblenz specjalizującą się w segmencie zawiasów wpuszczanych i systemów przesuwnych oraz z firmą Dorcas zajmującą się produkcją elektrozaczepów oraz zamykaczy drzwiowych. Ponadto ofertę wzbogacono o uszczelki opadające i systemy ochrony palców dostarczane przez uznaną niemiecką markę Athmer. Zamawianie poszczególnych produktów ułatwia przyjazna i wygodna w obsłudze platforma B2B.  

W ostatnich latach NOVET postawił na nowoczesne rozwiązania elektroniczne i systemy kontroli dostępu. Umożliwiają one zarządzanie dostępem w domach, mieszkaniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej oraz w obiektach o charakterze przemysłowym – nawet jeśli są one rozproszone na bardzo dużym terenie. Korzystając z poszczególnych platform, administrator ma możliwość zdalnej obsługi systemu oraz przydzielania, unieważniania, a także modyfikowania uprawnień użytkowników. Mogą oni uwierzytelniać swoją tożsamość i uzyskiwać dostęp do określonych budynków oraz pomieszczeń przy użyciu kart zbliżeniowych, opasek, breloków, smartfonów, smartwatchy, kluczy mechatronicznych, a nawet czytników biometrycznych. 
Szeroka oferta i skalowalność poszczególnych systemów umożliwia wybór rozwiązania kontroli dostępu idealnie dopasowanego do potrzeb danego użytkownika. Dodatkowo NOVET posiada w ofercie dedykowane systemy kontroli dostępu projektowane w oparciu o oczekiwania i preferencje klienta oraz dostosowane do specyfiki prowadzonej przez niego działalności. 

25-lecie działalności firmy NOVET zbiega się w tym roku z okrągłym jubileuszem Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), który zrzesza producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Począwszy od 2015 roku NOVET pozostaje aktywnym członkiem POiD i podejmuje liczne działania mające na celu popularyzację wśród klientów rozwiązań oferowanych przez polskich przedsiębiorców oraz zwiększanie wiedzy w zakresie prawidłowego montażu.     

#okuciaokienne, #okuciadrzwiowe, #rzgow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY