| Wyświetleń:3856

Firma VIKKING nominowana do XIX Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma VIKKING nominowana do XIX Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

fot. | Firma VIKKING nominowana do XIX Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

To już kolejne wyjątkowe wyróżnienie przyznane firmie VIKKING w ostatnim czasie. 4 Listopada 2021 roku podczas odbywającego się w Rzeszowie Kongresu 590 przyznane zostały Nagrody Gospodarcze Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. 


W tegorocznej edycji firma VIKKING znalazła się w ścisłym gronie trzech firm w kategorii Lider małych i średnich przedsiębiorstw. Reprezentujący firmę prezes zarządu Tadeusz Konaszuk odebrał z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy prestiżowe wyróżnienie za wkład w rozwój gospodarki oraz promocję polskich produktów w kraju i na świecie. 

Jak zaznacza prezes zarządu VIKKING Tadeusz Konaszuk: Fakt, że kapituła nominowała naszą firmę do wąskiego grona liderów MŚP, stanowi nagrodę za ciężką pracę, jaką razem z zespołem podejmujemy przy produkcji energooszczędnych drzwi kompozytowych oraz okien PVC. 


Podczas poprzedzającego uroczystą galę lunchu z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy, prezes Konaszuk miał możliwość zaprezentowania możliwości produkcyjnych firmy VIKKING. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest przez Głowę Państwa co roku. Stanowi ona cenne i prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw oraz instytutów naukowo-badawczych. 
Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP uhonorowane zostają przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych przedsiębiorstw. 

#drzwizewnętrzne, #drzwikompozytowe, #RealWood, #nagrody, #BiałaPodlaska

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży