| Wyświetleń:3801

Na targi w Poznaniu tylko z paszportem covidowym

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Na targi w Poznaniu tylko z paszportem covidowym

fot. | Na targi w Poznaniu tylko z paszportem covidowym

Tomasz Kobierski, prezes Grupy MTP przekazał TVN 24, że w okresie jesienno-zimowym wstęp na teren targów będzie możliwy z paszportem covidowym. Niezaszczepione osoby na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mogły wejść jedynie po wykonaniu szybkiego testu. 


Takie rozwiązanie ma stanowić reakcję na rosnącą w kraju liczbę zakażeń koronawirusem i zachorowań na COVID-19. Prezes Grupy MTP Tomasz Kobierski podkreśla, że takie rozwiązanie zostało już wprowadzone przez organizatorów imprez targowych w wielu europejskich krajach.

Zdecydowaliśmy, że w sezonie zimowym wstęp na targi będzie możliwy z paszportem covidowym. Dla tych, którzy nie są zaszczepieni lub nie mają paszportu, zostanie zorganizowany punkt do wykonania szybkich testów covidowych. To stworzy tzw. bezpieczne środowisko, dzięki któremu wystawcy i zwiedzający będą mogli czuć się bezpieczniej – powiedział prezes Grupy MTP.


Dzięki wprowadzeniu tego wymogu zdaniem zarządu MTP ma zwiększyć się obecność w Poznaniu wystawców i gości targowych z Europy Zachodniej.

#budma, #targimtp, #covid, #poznan

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY