| Wyświetleń:3622

Szlachetna Paczka po raz piąty z Remmers

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Szlachetna Paczka po raz piąty z Remmers

fot. Remmers | Szlachetna Paczka po raz piąty z Remmers

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce. Pracownicy Remmers Polska po raz piąty z rzędu uczestniczą w tej akcji.


Liczymy, że podobnie jak w latach ubiegłych, dzięki zaangażowaniu całej firmy, uda się zgromadzić wszystkie niezbędne rzeczy i artykuły wymienione na liście zapotrzebowania – tak inicjatywę opisuje Anna Adamska, jedna z koordynatorek działań pomocowych. – W tym roku rodzina, której pomagamy, to osoby z Rokietnicy koło Poznania, zmagające się z wieloma trudnościami losu. 


Za zebrane przez pracowników środki zakupione zostaną artykuły chemiczne i spożywcze. Natomiast firma Remmers zakupi sprzęt komputerowy dla dzieci. 

Udział w Szlachetnej Paczce  można uznać za firmową tradycję, którą z dumą możemy się chwalić. Inicjatywa pochodzi od pracowników i cieszymy się, że firma wspiera oddolne pomysły. Jesteśmy zespołem, który chce pomagać! Dzięki taj akcji kolejne osoby będą mogły w pełni cieszyć się z nadchodzących Świąt – uważa Dominika Migdał z działu HR.


Finał Szlachetnej Paczki to kulminacyjny moment projektu. W tym roku tzw. Weekend Cudów przypada na 11-12 grudnia 2021 roku. Wówczas Wolontariusze przekażą prezenty Rodzinie.

Od 2001 projekt jest oparty na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. W Remmers Polska zbiórki w ramach ww. akcji odbywają się od 2016 roku. Paczka działa cały rok, a na stronie internetowej wciąż można wesprzeć ją finansowo.

#SzlachetnaPaczka, #TarnowoPodgorne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY