| Wyświetleń:3938

AWILUX ze zgrzewaniem bezwypływkowym od URBAN POLSKA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Siedziba AWILUX Polska

fot. AWILUX Polska | Siedziba AWILUX Polska

AWILUX Polska – producent okien i drzwi w klasie premium – zainwestował w najnowocześniejsze multifunkcyjne centrum zgrzewająco-czyszczące od URBAN Polska. 


Jak tłumaczy dostawca maszyn, dzięki opatentowanej przez URBAN metodzie zgrzewania profili z głowicami frezerskimi do obróbki elementów na zgrzewarce i odprowadzeniem wiórów będzie można uzyskać niespotykaną dotąd estetykę zgrzewu i elastyczność produkcji okien i drzwi z PVC, także z nakładami aluminiowymi.
Specjalne głowice służące do frezowania doczołowego i obwodowego posiadają dwa równoległe zespoły frezów z łopatkami na osi rotacyjnej, aby w jednym procesie frezowania móc obrabiać dwa elementy równocześnie. Każdy z frezów posiada obręcz szczotkową do oczyszczania skrawanej powierzchni profili PVC. Centrum składa się z 13-osiowej zgrzewarki czterogłowicowej i 4-osiowej oczyszczarki do naroży. Na tym centrum, oprócz zgrzewania bezwypływkowego, można zgrzewać profile również metodami tradycyjnymi, z wypływką w zakresie od 0,2 mm do 2,0 mm. Istnieje także możliwość zgrzewania profili z nakładkami aluminiowymi zamontowanymi na profil PVC przed zgrzaniem. 

Po raz pierwszy zastosowany zostanie też specjalny frez trzpieniowy do frezowania wewnątrz komorowych przekładek aluminiowych stosowanych w profilach SchücoLiving AluInside, aby móc zgrzewać tego typu profile bez ich wcześniejszego przygotowania na osobnym stanowisku pracy. Jeszcze jedną ważną funkcją multifunkcyjnego centrum zgrzewająco-czyszczącego jest możliwość obróbki wszelkich kombinacji profili: zgrzewania, czyszczenia i frezowania „trójkątów” – przy zgrzewaniu wąskich profili z szerokimi.

Na zamówionej oczyszczarce będą od razu wiercone zawiasy w ramach, aby wyeliminować tę czynność na późniejszym etapie produkcji, i żeby mogło się to odbywać na gotowym zgrzanym elemencie w celu osiągnięcia jeszcze większej dokładności wiercenia zawiasów. Poza tym AWILUX zamówił też wysokiej jakości specjalne, uniwersalne prowadnice systemowe sprężynowe dla profili z uszczelkami dla uzyskania jeszcze większej jakości oferowanych przez siebie produktów. 

Pokazuje to, jak ważne dla tego producenta okien w klasie premium jest motto zawarte w logo firmy, którego się trzymają – AWILUX niesamowita jakość życia – AWILUX AMAZING LIFE QUALITY.

Zespół URBAN Polska życzy firmie AWILUX, aby dalej konsekwentnie realizowała swoje motto.

#produkcjastolarki, #automatyzacjaprodukcji, #zgrzewanie, #zary

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

URBAN POLSKA Sp. z o.o.

68-200 Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
Fax: 068 4787801
e-mail: office@u-r-b-a-n.pl
https://u-r-b-a-n.pl

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży