ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4207

Kolejne trzy maszyny SCHIRMER od URBAN Polska w fabryce EKO-OKIEN

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Centrum tnąco-obróbcze TANDEM

fot. SCHIRMER | Centrum tnąco-obróbcze TANDEM

Firma URBAN Polska zainstalowała na przełomie listopada i grudnia 2021 r. kolejne dwie duże maszyny SCHIRMER – TANDEM – w fabryce EKO-OKIEN. W zamówieniu jest kolejna. 


Od ponad 20 lat firma EKO-OKNA stawia na ciągły rozwój swojego zakładu i swoich produktów, chociażby takich jak okna HFL (drewnopodobne). Razem u tego największego producenta okien w Europie pracuje już 8 wysokowydajnych maszyn TANDEM produkcji Schirmer. Jedno z centr jest dedykowane dla okien przeznaczonych na rynki zachodnie: np. holenderskie dla profili o głębokości zabudowy do 130 mm czy okien francuskich o głębokości zabudowy nawet do 190 mm.

Największą zaletą centr tnąco-obróbczych TANDEM oraz ich przewagą nad konkurencją jest ich wysoki poziomo automatyzacji, modułowości, innowacji i wydajności! Maszyny są „szyte na miarę” potrzeb i możliwości klienta i umożliwiają niestandardowe rozwiązania w zakresie obróbki profili. Rezultatem są innowacyjne koncepcje, które nasi doświadczeni specjaliści planują i wdrażają zgodnie z zasadą modułową Schirmera. Klienci na całym świecie ufają naszej zaawansowanej technologii przetwarzania profili: skrojone na miarę linie do obróbki profili, które mogą więcej! Mówiąc krótko: Schirmer jest po prostu modułowy i wydajny – tłumaczą przedstawiciele URBAN POLSKA.


Linie do obróbki profili Schirmer są budowane i testowane w praktyce od wielu lat. Każda maszyna – zanim trafi do zakładu klienta – jest montowana na halach produkcyjnych firmy Schirmer, tam jest też testowana i, po pozytywnych wynikach, demontowana, a następnie montowana ponownie w zakładzie producenta. Rezultatem są dostosowane do indywidualnych potrzeb linie do obróbki profili, które nie tylko mogą ciąć i obrabiać profil, ale również frezować uszczelki, słupki, połączenia HFL, rowki pod okapniki aluminiowe itd. 
Można je łączyć z centrami tnącymi stal (włącznie z robotem do wkładania stali), stacjami do montażu zaczepów oraz w pełni automatycznym sortownikiem. W tym samym czasie mogą odbywać się różne obróbki profili. Takie właśnie maszyny zostały zainstalowane w EKO-OKNA. 

Zespół URBAN Polska życzy firmie EKO-OKNA zadowolenia z pracy na nowych centrach tnąco-obróbczych i dziękuje za zaufanie, którym został obdarzony.

#produkcjastolarki, #automatyzacjaprodukcji, #obrobkastolarki, #zary

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

URBAN POLSKA Sp. z o.o.

68-200 Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
Fax: 068 4787801
e-mail: office@u-r-b-a-n.pl
https://u-r-b-a-n.pl