| Wyświetleń:3860

Nowa inwestycja w PONZIO Polska – automatyczne regały na profile

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowa inwestycja w PONZIO Polska – automatyczne regały na profile

fot. PONZIO | Nowa inwestycja w PONZIO Polska – automatyczne regały na profile

Dążąc do ciągłego usprawniania procesów produkcyjnych i logistycznych, firma PONZIO Polska wyposażyła halę produkcyjno-magazynową w nowoczesne, automatyczne regały o wys. 16 m. 


Nowe regały zwiększają powierzchnię magazynowania o dodatkowych kilkadziesiąt półek, natomiast ich głównym zadaniem jest usprawnienie organizacji pracy pomiędzy magazynem a lakiernią. Zlokalizowane zostały w pobliżu pionowej linii lakierniczej, by stanowić tzw. bufor dla lakierni. Zdecydowanie ułatwią i przyspieszą proces przepływu towaru z magazynu na lakiernię oraz efektywnie wykorzystają dostępną powierzchnię. 

Regały wyposażone są w dwie stacje załadunkowo-rozładunkowe poruszające się w różnych kierunkach, które zapewniają łatwy dostęp do szerokiego asortymentu. Transport towaru odbywa się pionową wewnętrzną windą na zaprogramowane wcześniej lokalizacje. Automatyczny system składowania zapewnia więc szybki załadunek i rozładunek, pozwala na wygodny dostęp do materiałów, co w rezultacie wpływa na wzrost wydajności produkcji. Nowa inwestycja Ponzio to kolejny krok w kierunku jeszcze sprawniejszej organizacji obsługi klientów. 

#systemyaluminiowe, #oknaaluminiowe, #drzwialuminiowe, #fasadyaluminiowe, #slupno

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY