ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4087

Fimtec-Polska dostarczył 5-osiowe centrum obróbcze do firmy Sapor z Niepruszewa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Od lewej: Adrian Bartecki z Fimtec Polska i Łukasz Sapor

fot. FIMTEC | Od lewej: Adrian Bartecki z Fimtec Polska i Łukasz Sapor

Uruchomiony w firmie Sapor AXEL 5 to najwyższy model centrum obróbczego z palety FOM Industrie. Potężna, stabilna konstrukcja, wrzeciono na ramieniu z pełną interpolacją pięciu osi, możliwości obróbki profili 560x380 mm, 20-pozycyjny, obrotowy magazyn narzędziowy czy dwustrefowa praca pozwolą na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych i niestandardowych zleceń.


Rozpoczęcie dystrybucji maszyn od FOM idealnie wstrzeliło się w potrzeby firmy Sapor. Potrzebowaliśmy solidnej, nowoczesnej i niezawodnej maszyny od renomowanego producenta, którą uruchomi i będzie serwisował solidny partner. Gdy dodać te dwie rzeczy: solidna maszyna plus niezawodny serwis – wyszło FIMTEC. Mamy za sobą profesjonalne, sprawne uruchomienie i ponad dwa miesiące pracy maszyny. Po tym czasie mogę stwierdzić, że AXEL 5 jest to jedna z nielicznych maszyn w naszym zakładzie, która praktycznie od pierwszego dnia po skończeniu montażu działa bez zarzutów – informuje Łukasz Sapor.

 

Sapor to kolejny producent, który zdecydował się nie brnąć w półśrodki, lecz postanowił postawić na możliwie najwyższą technologię oferowaną przez FOM Industrie, dostępną w ofercie Fimtec-Polska. Odwdzięczy się to jakością swoich produktów oraz spokojem produkcyjnym na długie lata – nadmienia Adrian Bartecki doradca techniczno-handlowy Fimtec.


Fimtec-Polska dostarczył 5-osiowe centrum obróbcze do firmy Sapor z Niepruszewa

Ludzie, którzy pracują w Fimtec tworzą zgraną i profesjonalnie funkcjonującą ekipę, z którą chce się robić biznes. Nigdy nie było problemu, którego nie dało się rozwiązać – dodaje Łukasz Sapor.


Firma z Niepruszewa stawia na ciągły rozwój technologiczny, jakość i profesjonalizm. Zakup AXELA 5 przełożył się na dużą elastyczność wykonywania nietypowych zleceń, a także przyspieszenie produkcji – obróbki wykonywane są nawet trzykrotnie szybciej niż na dotychczasowym centrum.

#obrobkaaluminium, #centraobrobcze, #stolarkaaluminiowa, #wysogotowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY