ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4528

Francis Cholley przejmuje zarządzanie firmą SWISSPACER

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Francis Cholley, nowy Dyrektor Zarządzający SWISSPACER, wraz z Victorią Renz-Kiefel dbają o sprawne przekazanie obowiązków i kontynuację dotychczasowej strategii.

fot. SWISSPACER | Francis Cholley, nowy Dyrektor Zarządzający SWISSPACER, wraz z Victorią Renz-Kiefel dbają o sprawne przekazanie obowiązków i kontynuację dotychczasowej strategii.

Z dniem 1 marca 2022 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego firmy SWISSPACER, produkującej ciepłe ramki dystansowe. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Victoria Renz-Kiefel obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Systemów i Rozwiązań w Saint-Gobain Niemcy. Jej następcą w SWISSPACER jest Francis Cholley.  


Victoria Renz-Kiefel objęła stanowisko Dyrektor Zarządzającej SWISSPACER wiosną 2020 r. Udało jej się bezpiecznie przeprowadzić firmę przez kryzys związany z pandemią COVID-19, a także zapoczątkować wiele ważnych zmian. 

Nasz zespół zainicjował wiele działań, które dobrze przygotowały przedsiębiorstwo na przyszłość, takich jak nowy system CRM czy rozwój strategii zrównoważonego rozwoju – podkreśla Renz-Kiefel. 


Na nowym stanowisku w Saint-Gobain będzie odpowiadać za współpracę w zakresie doradztwa inwestorom, architektom i projektantom na rzecz wszystkich marek Grupy Saint-Gobain. 

Z dniem 1 marca 2022 r. stanowisko Dyrektora Zarządzającego przejmuje Francis Cholley, związany z Saint-Gobain od 28 lat. Pracował dotąd na różnych stanowiskach i w różnych organizacjach, ostatnio w regionie Azji. Ostatnio zdobył również wieloletnie doświadczenie w firmie SageGlass, specjalizującej się w produkcji szyb elektrochromatycznych. W pierwszych tygodniach będzie kierował SWISSPACER wspólnie z Victorią Renz-Kiefel, co pozwoli zapewnić sprawne przekazanie obowiązków.  

SWISSPACER jest globalnym przedsiębiorstwem o wysokiej wartości dodanej, dostarczającym kluczowe komponenty energooszczędnych okien i fasad – mówi Cholley. – Niezwykle zorientowany na klienta i zaangażowany zespół wywarł na mnie duże wrażenie. Prowadziłem już wiele podmiotów wchodzących w skład Grupy Saint-Gobain, ale firma SWISSPACER jest absolutnie wyjątkowa. Cieszę się, że będę mógł kontynuować doskonały kurs, jaki wyznaczyła Victoria Renz-Kiefel. 


#swisspacer, #ciepleramki, #ramkidystansowe, #szybyzespolone, #gliwice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY