| Wyświetleń:3896

25. centrum Quadra od R&D Tech zainstalowane w firmie Sesko

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

25. centrum Quadra od R&D Tech zainstalowane w firmie Sesko

fot. R&D Tech | 25. centrum Quadra od R&D Tech zainstalowane w firmie Sesko

Firma Sesko to prężne i rozwojowe przedsiębiorstwo, które od 18 lat specjalizuje się w kompleksowej realizacji elementów architektonicznych, tj. projektowaniu, produkcji i montażu fasad aluminiowych i stalowych, okien i drzwi na obiektach użyteczności publicznej, w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.


Dysponujemy własnym zakładem zatrudniającym dobrze przygotowanych specjalistów i wyposażonym w profesjonalne maszyny. Ostatni nasz zakup to przelotowe centrum obróbcze Quadra L2 od R&D Tech, dzięki któremu możemy jeszcze szybciej realizować wiele naszych zleceń – mówi kierownik produkcji Sesko.


18-osiowe centrum obróbcze umożliwia frezowanie, wiercenie i cięcia profili aluminiowych i stopów lekkich. Posiada automatyczny magazyn oraz system podający do profili do 7500 mm z chwytakiem ustawianym numerycznie w dwóch osiach. Centrum wyposażono także w automatyczny system odprowadzania profilu z jednostki tnącej do magazynu gotowych elementów, a jednostka obróbcza wyposażona jest w kabinę dźwiękoszczelną środkowej części roboczej. Takie rozwiązanie nie tylko chroni operatora, ale umożliwia również zmniejszenie wpływu hałasu na środowisko.

Centrum Quadra od R&D Tech

Atutem naszej firmy jest między innymi profesjonalny park maszynowy, który zapewnia najwyższą jakość tworzonych produktów, a co za tym idzie – zaufanie do naszego wyrobu. Dostarczając produkty do klientów w całej Europie, nieustannie dbamy o ciągłą poprawę jakości naszych wyrobów i usług, dostarczamy produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego tak ważne jest, aby maszyny, na których powstają produkty, dostarczały najnowocześniejszą dostępną technologię na rynku, a centrum od R&D Tech właśnie takie jest – podsumowuje kierownik produkcji Sesko.


#produkcjastolarki, #automatyzacjaprodukcji, #centraobrobcze, #zielonagora

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/