ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:3966

Sarah Köring nowym Dyrektorem Sprzedaży Swisspacer na Europę

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Od 1 kwietnia Sarah Köring jest nową Dyrektor Sprzedaży na Europę w firmie SWISSPACER.

fot. SWISSPACER | Od 1 kwietnia Sarah Köring jest nową Dyrektor Sprzedaży na Europę w firmie SWISSPACER.

Od 1 kwietnia 2022 r. Sarah Köring objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży na Europę w firmie SWISSPACER. Dotychczas funkcję tę sprawował Rutger van Eijk, który podjął nowe wyzwanie.


Sarah Köring była dotychczas Dyrektorem Sprzedaży na region Ameryki Północnej i Australii-Pacyfiku w firmie heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG oraz wiceprezesem heroal USA Inc. Odpowiadała za utworzenie amerykańskiego oddziału dostawcy systemów profili aluminiowych do rolet, osłon przeciwsłonecznych, bram, okien, drzwi i fasad.

Po ukończeniu studiów na kierunku International Business na FHDW w Paderborn, Sarah Köring kontynuowała edukację w Szwajcarii, gdzie uzyskała tytuł Master of Business Administration (Strategic Management). W swojej pracy magisterskiej badała możliwości, jakie daje wykorzystanie sztucznej inteligencji w sprzedaży B2B.  

Sarah Köring wniesie do SWISSPACER znajomość branży i rynków międzynarodowych. Zdobyła doświadczenie w sprzedaży, marketingu produktów i rozwoju biznesu na różnych stanowiskach.  

Cieszę się na nowe wyzwanie, jakim będzie dla mnie praca w Swisspacer. Będę mogła wykorzystywać w niej moje dotychczasowe doświadczenie, by osiągać wyznaczone cele sprzedażowe i wykorzystywać nowe szanse – mówi Sarah Köring nowa Dyrektor Sprzedaży Swisspacer na Europę.


#swisspacer, #ciepleramki, #ramkidystansowe, #szybyzespolone, #gliwice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY