ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:3892

Świat technologii Schüco w nowym centrum powitalnym

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowo otwarte Schüco Welcome Forum o imponującej powierzchni 4650 mkw.

fot. Schüco | Nowo otwarte Schüco Welcome Forum o imponującej powierzchni 4650 mkw.

Nowo otwarte Schüco Welcome Forum na terenie siedziby firmy w Bielefeld dostarcza kompleksowego wglądu w najnowocześniejsze rozwiązania marki Schüco. Na imponującej powierzchni 4650 m2 odwiedzający mogą zapoznać się nie tylko z aktualną ofertą produktową, lecz także szeroką gamą usług i urządzeń wspierających wydajną produkcję. Kawiarnia oraz sale konferencyjne i szkoleniowe zapewniają idealną przestrzeń do spotkań i relaksu po całym dniu zwiedzania. 


Schüco Welcome Forum to centralny punkt na terenie kampusu firmy Schüco w Bielefeld, w którym „bije serce technologii Schüco”, a zarazem główne miejsce spotkań producentów, architektów, inwestorów i pracowników firmy. Z centralnego foyer można bezpośrednio przejść do jednej z pięciu różnych stref, takich jak Product Showroom z ekspozycją technologii produktowych, Fabrication Showroom z wystawą kompletnych linii produkcyjnych, kawiarnia, Newsroom, a także sale przeznaczone na różnego rodzaju konferencje, spotkania i szkolenia. 

Produkty Schüco w rzeczywistej skali


W liczącej 800 mkw. strefie Product Showroom odwiedzający mogą fizycznie „dotknąć” wszystkich produktów Schüco, a także przetestować oferowane przez firmę produkty, rozwiązania cyfrowe i usługi dla budownictwa mieszkalnego oraz obiektowego. W hali o wysokości 8 metrów umieszczono 28 dużych ekspozycji i 45 innych elementów wystawienniczych poświęconych obszarom tematycznym: „Zdrowie”, „Bezpieczeństwo” i „Smart”. 

To, co firma Schüco rozumie przez pojęcie zdrowego budownictwa, pokazano między innymi na przykładach okna akustycznego, antybakteryjnych powierzchni, zielonych fasad, bezprogowych rozwiązań drzwi wejściowych, tarasowych, balkonowych i przesuwnych, a także osłon przeciwsłonecznych zapewniających widok na zewnątrz. W strefie „Bezpieczeństwo” można znaleźć systemy o wysokich klasach bezpieczeństwa, odporności ogniowej i na włamanie. Natomiast w strefie „Smart” można dowiedzieć się, w jaki sposób inteligentne rozwiązania Schüco zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa w życiu codziennym. 

Od inteligentnego zarządzania budynkiem oraz wygodnego sterowania automatycznymi oknami, drzwiami i drzwiami przesuwnymi, aż po gwarantujące zdrowy mikroklimat systemy wentylacji – w tym miejscu można zobaczyć wszystkie przyszłościowe, powiązane w sieć produkty i systemy Schüco dla inteligentnych budynków, a także pionierskie cyfrowe rozwiązania firmy. Ekspozycję uzupełnia strefa usług obejmująca serwis posprzedażowy, konsulting partnerski, szkolenia i serwis przetargowy. Ta część ekspozycji pokazuje, w jaki sposób Schüco rozumie pojęcie dobrej obsługi. 

Nowoczesne linie produkcyjne


Poświęcona technologiom produkcyjnym strefa Fabrication Showroom obejmuje 30 maszyn: od małych do bardzo duże, rozmieszczone na powierzchni 2000 mkw. Maszyny do obróbki metalu podzielono na kategorie, takie jak: prefabrykacja, cięcie, obróbka CNC, frezowanie – wiercenie – wykrawanie, montaż i wyposażenie hali produkcyjnej. Linie produkcyjne zostały ustawione w taki sposób, aby były one dostosowane do zakładów produkcyjnych o różnej wielkości. Dzięki temu goście mogą znaleźć odpowiednie maszyny dla siebie i swoich procesów oraz zobaczyć na żywo, jak może wyglądać optymalnie wyposażony zakład. 
W Fabrication Showroom można zobaczyć m.in. centrum obróbcze AS 100 z połączonym magazynem załadunkowo-rozładowczym, które zajmuje jedynie 160 mkw. Można również z bliska zobaczyć nową zrobotyzowaną celę RX LOAD 500 złożoną z pięcioosiowej maszyny CNC i technologii robotów firmy KUKA. Na ekranach dotykowych goście mogą wyświetlać lokalizację maszyn w hali w technologii 3D i przeglądać szczegóły techniczne, korzyści dla producentów, filmy video oraz wizualizacje maszyn. Po obejrzeniu produktów i kompletnych procesów produkcyjnych można odpocząć w kawiarni połączonej z zewnętrznym ogródkiem. Natomiast w pokojach spotkań i salach konferencyjnych można zasięgnąć porad i informacji u pracowników firmy Schüco.  

#systemypvc, #systemyaluminiowe, #SchuecoWelcomeForum, #siestrzen

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Schüco International Polska Sp. z o.o.

96-321 Siestrzeń, Gm. Żabia Wola.
ul. Żelechowska 2
tel.: +48 / 46 858 32 00
Fax: + 48 / 46 858 32 01
e-mail: schueco@schueco.pl
http://www.schueco.pl
https://www.facebook.com/schueco