ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4458

Rodzaje rolet zewnętrznych cz.1

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rodzaje rolet zewnętrznych cz.1

fot. AM OKNA | Rodzaje rolet zewnętrznych cz.1

Dziś już niemal każdy właściciel nowo budowanego lub remontowanego domu decyduje się na montaż rolet zewnętrznych. Rolety gwarantują lepszą izolację termiczną, chronią przed hałasem i nadmiernymi promieniami słonecznymi, a także zapewniają większą intymność i bezpieczeństwo. 


Na rynku dostępnych jest wiele różnych rozwiązań, tak aby każdy mógł wybrać odpowiednio do potrzeb i możliwości. W tym artykule eksperci AM OKNA zebrali dla Was najważniejsze informacje o roletach zewnętrznych, aby ułatwić dokonanie słusznego wyboru.

Zalety rolet zewnętrznych


Ochrona przed promieniami słonecznymi to zdecydowanie jedna z ważniejszych zalet. Każdy lubi wpadające przez okno delikatne promienie słoneczne, jednak latem przy upałach potrafią być one niezwykle uciążliwe. Nadmierne promieniowanie utrudnia również pracę przy komputerze czy oglądanie telewizji. 

Utrzymanie właściwej temperatury w domu. Rolety pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę w zależności od potrzeb. Latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i pozwalają stworzyć cień. Zimą natomiast zapobiegają wychładzaniu się pomieszczeń i zatrzymują ciepło w środku.

Cisza i intymność. Rolety świetnie sprawdzą się, gdy mieszkamy w hałaśliwej części miasta lub mamy blisko sąsiadów. Rolety mogą odrobinę stłumić hałas i ochronią Cię przed wścibskimi sąsiadami zaglądającymi przez okna.

Większe bezpieczeństwo mieszkańców. Niektóre modele rolet mają atesty antywłamaniowe i pozwolą lepiej ochronić dobytek przed złodziejami, którzy najczęściej wybierają właśnie, okna jako sposób, aby dostać się do środka.

Podstawowe rodzaje rolet zewnętrznych


Rolety zewnętrzne możemy podzielić na 3 typy ze względu na ich montaż: rolety natynkowe, rolety podtynkowe oraz rolety nadstawne. Każde rozwiązanie ma swoje zalety, które warto poznać, zanim podejmie się decyzję.

» Przeczytaj całość artykułu na www.amokna.pl 


#oslonysloneczne, #roletyzewnetrzne, #gorzowwlk

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

AM OKNA B.Szymkowiak Sp. z o.o. Sp. k.

66-400 Gorzów Wlkp.
Podmiejska 21a
tel.: +48 506-600-668
tel.: +48 512-976-581
tel.: +48 660-523-266
Fax: 0048 95 727 85 60
e-mail: info@amokna.eu
https://www.amokna.pl/
https://www.facebook.com/amokna

https://www.linkedin.com/company/am-okna