ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:3749

Program Salony Partnerskie firmy Eko-Okna S.A. nabiera rozpędu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Program Salony Partnerskie firmy Eko-Okna S.A. nabiera rozpędu

fot. Eko-Okna | Program Salony Partnerskie firmy Eko-Okna S.A. nabiera rozpędu

Program Salony Partnerskie, który wdrożyła firma Eko-Okna S.A., cieszy się bardzo dużą popularnością. Uczestnicy mogą liczyć na wiele dodatkowych korzyści, w tym rabaty i darmowy projekt wnętrza.


W styczniu oficjalnie poinformowaliśmy klientów o nowych możliwościach pogłębionej współpracy, która daje więcej benefitów. Rozdzwoniły się telefony, machina ruszyła. Nasi projektanci rozpoczęli prace nad pierwszymi projektami salonów, które już można zobaczyć w naszych social-media – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.


Remont nie jest warunkiem uczestnictwa w programie, ale projekt jest darmowy i dlatego większość kontrahentów decyduje się na współpracę w tym zakresie. Jest to szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy w najbliższej przyszłości i tak planują zmianę aranżacji swojego salonu sprzedaży.

Korzyści z dołączenia do programu jest wiele, najważniejsze z nich to:

» rabat 50% na produkty ekspozycyjne do salonu;
» dodatkowe rabaty do każdej promocji;
» pakiet startowy na rozpoczęcie współpracy;
» materiały marketingowe, np. logo na ścianę, okleiny na witryny i samochody, ulotki, partnerskie gadżety reklamowe itp.;
» regularne wizyty opiekunów handlowych;
» dostęp do platform e-commerce wspierających sprzedaż online (eko4u.com, benefit4u.com);
» możliwość łatwego stworzenia własnej strony internetowej w domenie window4u.eu.

Program Salony Partnerskie firmy Eko-Okna S.A. nabiera rozpędu
 

Oprócz programów premiowych i lojalnościowych dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, wspieramy sprzedaż, co przekłada się na większe zyski naszych partnerów – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.


Program trwa i rozwija się prężnie, w niektórych salonach partnerskich prace remontowe są już na ukończeniu. Projekty za każdym razem tworzone są indywidualnie, a aranżacje dostosowane do potrzeb klientów. To oni decydują o tym, jakie produkty znajdują się na ekspozycji.

Na bieżąco powstają kolejne projekty salonów, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Kilka z nich zostanie niedługo otwartych we Francji. Zainteresowanie jest coraz większe – mówi Edyta Łukasik-Ćmil, projektant Eko-Okna S.A.


Statut salonu partnerskiego pozwala wyróżnić się na tle innych punktów sprzedaży i zwiększyć możliwości biznesowe. Firma Eko-Okna S.A. ceni sobie każdego klienta, dlatego też stale się rozwija, inwestując w nowoczesne technologie i salony partnerskie. Aby dołączyć do programu „Salon Partnerski”, wystarczy posiadać lokal o powierzchni minimum 40 m², prowadzić aktywną sprzedaż i podpisać umowę o współpracy.

#oknapvc, #oknastalowe, #oknaaluminiowe, #oknadrewniane, #drzwi, #rolety, #zaluzje, #moskitiery, #bramygarazowe, #ogrodzenia, #pergole, #kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/