ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:5038

Konkurs: Do wygrania profesjonalny przegląd bramy garażowej marki WIŚNIOWSKI

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Konkurs: Do wygrania profesjonalny przegląd bramy garażowej marki WIŚNIOWSKI

fot. WIŚNIOWSKI | Konkurs: Do wygrania profesjonalny przegląd bramy garażowej marki WIŚNIOWSKI

Prawdziwe życie bramy garażowej zaczyna się po jej zamontowaniu. Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła na rynek nową usługę – WIŚNIOWSKI Service Care, czyli ofertę regularnych przeglądów bram garażowych. 


Bramy, tak jak samochód, dla sprawnego funkcjonowania wymagają systematycznego serwisu. Będąc ambasadorem odpowiedniego podejścia do opieki technicznej bram, okien, drzwi i ogrodzeń, marka WIŚNIOWSKI przygotowała konkurs, w którym nagrodą jest profesjonalny przegląd bramy garażowej. Do udziału w konkursie zaprasza Adam Kornacki (weź udział w konkursie na profilu @wisniowski_official). 

Garaż. Ulubione miejsce pracy i odpoczynku. Kiedyś powstawały tu moje wyścigówki, teraz parkują auta, o których zawsze marzyłem. Jedno się nie zmienia: brama garażowa. Ma ponad 20 lat i wciąż doskonale działa. I doskonale wygląda. To wszystko dzięki regularnym serwisom. Tak samo jak w samochodach! – napisał na swoim profilu w serwisie Instagram Adam Kornacki, polski kierowca wyścigowy i dziennikarz motoryzacyjny. 


Na zdjęciach dołączonych do posta Adam Kornacki stoi na tle bramy WIŚNIOWSKI w swoim garażu. Twórca zaprosił fanów do udziału w konkursie organizowanym przez firmę WIŚNIOWSKI (zobacz post Adama Kornackiego). 

Jak wygrać profesjonalny przegląd bramy wykonany przez Techników WIŚNIOWSKI? 


Wystarczy wziąć udział w instagramowym konkursie prowadzonym na profilu marki @wisniowski_official. Zadanie konkursowe to: „Pokaż, jak dbasz o samochód lub motocykl w Twoim garażu”.  

By wziąć udział w konkursie: 

1. Zrób zdjęcie.   
2. Opublikuj na swoim profilu w serwisie Instagram. 
3. Oznacz @wisniowski_official. 
4. Dodaj hashtag #WiśniowskiServiceCare.  

» Zobacz post konkursowy na profilu marki WIŚNIOWSKI: www.instagram.com/p/CfonYclozj2  

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 26 lipca 2022. Ogłoszenie Laureatów Konkursu potrwa 14 dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.

#Wieloglowy, #konkurs, #promocje, #bramy, #PrzegladBramy, #WiśniowskiServiceCare

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY