ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:5449

Wintact automatyzuje produkcję aluminium z Fimtec-Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ADIR C to wszechstronny model centrum, który zapewnia powtarzalną jakość obróbek, ciągłość produkcyjną oraz kilkukrotne skrócenie czasu obróbki profili aluminiowych przy jednoczesnym zwiększeniu precyzji prac.

fot. FIMTEC | ADIR C to wszechstronny model centrum, który zapewnia powtarzalną jakość obróbek, ciągłość produkcyjną oraz kilkukrotne skrócenie czasu obróbki profili aluminiowych przy jednoczesnym zwiększeniu precyzji prac.

Fimtec-Polska automatyzuje produkcję aluminium w firmie Wintact dostarczając dwugłowicowa piłę Blitz Alva 550 oraz centrum ADIR C.


Wintact sp. z o.o. powstała w 2013 roku z pasji i dzięki wieloletnim doświadczeniom zawodowym jej założycieli. Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu aluminiowych konstrukcji stolarki otworowej, w tym aluminiowe fasady, drzwi i okna. 

Firma Wintact rozpoczęła produkcję stolarki PVC w 2014 roku i pierwsze maszyny, które zostały zakupione, pochodziły właśnie od firmy Fimtec. Maszyny, chociaż nie najnowszej generacji, służą nam do dnia dzisiejszego. Budowa nowej hali produkcyjnej wiązała się z zakupem maszyn zarówno do produkcji PVC, jak i ALU. Wybór był oczywisty – marka Fimtec jest dla nas symbolem profesjonalizmu, wysokiej jakości i rzetelności – informuje Andrzej Sykała, Wiceprezes Zarządu.


Blitz Alva 550 z tarczą 550 mm oraz hydropneumatycznym wysuwem, posiadającą regulowaną prędkość wyjścia tarczy oraz funkcję szybkiego powrotu, to jeden z najczęściej wybieranych modeli pił oferowanych przez Fimtec.

Blitz Alva 550 z tarczą 550 mm

Stabilna i ciężka konstrukcja, stalowe, monolityczne łoże, to charakterystyczna cecha pił FOM Industrie, które zapewniają najwyższą precyzję cięcia profili aluminiowych – nadmienia Adrian Bartecki z Fimtec.


Natomiast ADIR C to wszechstronny model centrum, który zapewnia powtarzalną jakość obróbek, ciągłość produkcyjną oraz kilkukrotne skrócenie czasu obróbki profili aluminiowych przy jednoczesnym zwiększeniu precyzji prac. Uniwersalność ADIR C od Fom Industrie to najwyższa jakość oferowanych przez Wintact produktów końcowych, a także oszczędność czasu i wzrost wydajności.

#Fimtec, #maszynycnc, #automatyzacjaprodukcji, #wysogotowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY