| Wyświetleń:4058

Biblioteki CAD BIM dostępne dla Ciepłej Belki Montażowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Biblioteki CAD BIM dostępne dla Ciepłej Belki Montażowej

fot. MARBET | Biblioteki CAD BIM dostępne dla Ciepłej Belki Montażowej

Uwzględnij system CBM w swoim projekcie i konfiguruj dowolnie wszystkie komponenty. MARBET Bausystem zachęca do pobrania bibliotek CAD Ciepłej Belki Montażowej.


System CBM ogranicza pracochłonność montażu ze względu na konstrukcję elementów, które stanowią oryginalne połączenie materiału termoizolacyjnego, styropianu EPS o gęstości ≥ 40 kg/m³ z wytrzymałością konstrukcyjną stali, z której wykonano wsporniki trwale zatopione w belkach. Jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie techniczne powoduje, że w trakcie wykonywania prac jednocześnie powstają punkty mocowania mechanicznego oraz elementy warstwy ocieplenia budynku.

W zależności od sposobu mocowania mechanicznego oraz typu i rodzaju ściany nośnej, wsporniki dolne systemu CBM zdolne są do przenoszenia sił pochodzących od ciężaru konstrukcji o wartości do 1500N oraz sił o wartości do 800N (działanie siły pionowej – racking) przypadających na każdy pojedynczy wspornik górny lub boczny. Belki systemu CBM charakteryzują się przewodnością cieplną w zakresie λ 0,034 – 0,032 W/(m*K).

Połączenia okien z ościeżami w systemie CBM charakteryzują się przepuszczalnością powietrza określaną przez współczynnik infiltracji o wartości wartości 0,03 < a < 0,05 m³ [m*h*(daPa)2/3]. Połączenia okien z ościeżami w systemie CBM charakteryzują się pełną odpornością na oddziaływanie wody opadowej do ciśnienia prędkości wiatru 600 Pa (Klasa 9A), co odpowiada prędkości wiatru 112 km/h.

» Modele 3D systemu CBM do pobrania


#MaterialyMontazowe, #CieplyMontaz, #MontazStolarki, #SystemCBM, #BielskoBiała

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży