ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4414

Firmowane przez Master rozwiązania w Kingston Tower w Adżmanie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firmowane przez Master rozwiązania w Kingston Tower w Adżmanie

fot. Grupa Master | Firmowane przez Master rozwiązania w Kingston Tower w Adżmanie

Grupa Master jest coraz częściej obecna na rynku o dużych perspektywach wzrostu, jakim jest rynek krajów Zatoki Perskiej. Jest w Adżmanie. Miasto liczy prawie 500 tysięcy mieszkańców, jego powierzchnia miejska sąsiaduje z miastem Szardża, a ono z kolei z Dubajem, tworząc w ten sposób jeden duży okręg miejski z ponad 4 milionami mieszkańców.


W takim kontekście powstała Kingston Tower – duży budynek mieszkalny z 4-poziomowym parkingiem podziemnym, parterem z powierzchniami handlowymi oraz 25 piętrami z penthousem, podzielonymi na mieszkania i biura. 

Jest to duży kompleks mieszkaniowy, jeden z najważniejszych wybudowanych w ubiegłym roku w Adżmanie – mówi Mr. Ayman Adeeb, Gulf Area Manager firmy Master. – Udało nam się stworzyć świetną synergię pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w realizację tak ważnego projektu, poczynając od właściciela, spółki Kingston Holding International LTD, po spółkę projektową Canadian Consultant i spółkę budowlaną Gulf Asia General Contracting Co .LLC, skutecznie wspieraną przez producenta ścian osłonowych i stolarki aluminiowej Seema Aluminium Works LLC. W rezultacie powstał nowoczesny i komfortowy kompleks o wspaniałym wzornictwie, w szczególności dzięki dużej powierzchni ścian osłonowych, w których wykorzystane zostały wszystkie akcesoria z linii Empire Master, uzupełnione poprzez zastosowanie klamek typu cremonese i martellina z linii Comfort”.


Praca nad zleceniami tej rangi w kontekście pełnym światowej klasy konkurencji, jej pokonanie i realizacja dzieła, które dziś jest charakterystycznym elementem panoramy emiratu Adżman, to wielki powód do dumy dla naszej firmy – mówi Stefano Loperfido, Sale Area Manager Master. – Jest to zasługa wspaniałej pracy zespołowej wykonanej przez naszych lokalnych przedstawicieli, a także wszystkie inne osoby zaangażowane w realizację tego dzieła, które nie będzie naszym ostatnim projektem w tym bardzo dla nas interesującym obszarze geograficznym.


#SystemyAluminiowe, #FasadyAluminiowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!