ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:5235

Najwyższa jakość lakierowania w MORAD potwierdzona

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Najwyższa jakość lakierowania w MORAD potwierdzona

fot. MORAD | Najwyższa jakość lakierowania w MORAD potwierdzona

Po wieloetapowych kontrolach spółka MORAD uzyskała od Stowarzyszenia Kontroli Jakości Przemysłu Lakierów, Farb i Powłok QUALICOAT z Zurychu licencję o numerze 1529.


Uzyskanie tej licencji jest potwierdzeniem posiadania i promowania najwyższego standardu jakości lakierowania powierzchni aluminiowych w firmie MORAD. Odbiorcy profili aluminiowych wytwarzanych przez MORAD otrzymują więc produkt najwyższej jakości, zapewniający długotrwałą wartość użytkową, potwierdzoną międzynarodowym certyfikatem QUALICOAT SEASIDE.

QUALICOAT SEASIDE – najwyższy standard jakości lakierowania aluminium


QUALICOAT to jeden z najbardziej liczących się w Europie znaków jakości dla powłok malarskich, w tym proszkowych, zabezpieczających architektoniczne wyroby z aluminium. Standardy QUALICOAT SEASIDE wytyczają warunki jakościowe konieczne do spełnienia przez powłoki proszkowe i są gwarancją najwyższej jakości produktów.

Organizacja działa w obszarze zmian regulacji w branży budowlanej na rzecz wysokiej jakości wyrobów budowlanych, stymulując komunikację pomiędzy inwestorami a firmami zajmującymi się z jednej strony produkcją, a z drugiej montażem aluminiowych konstrukcji budynków. Można powiedzieć, że QUALICOAT uosabia ideę jakości powłok lakierniczych na elementach wykonanych z aluminium w architekturze. Logo QUALICOAT można stosować jedynie w licencjonowanych malarniach. Posiadanie licencji QUALICOAT SEASIDE świadczy o wysokich standardach malowania proszkowego w lakierni MORAD.

Wysoka jakość lakierowanych produktów naszą dewizą


Powłoki ochronne mają decydujący wpływ na trwałość użytkową wyrobów aluminiowych przeznaczonych do wieloletniej eksploatacji w zastosowaniach architektonicznych, często w miejscach o podwyższonym zagrożeniu korozyjnym. Aluminiowe fasady budynków, drzwi, okna, lamele zewnętrzne muszą dobrze wyglądać podczas wielu lat użytkowania i w możliwie jak najmniejszym stopniu zmieniać swój wygląd. 

Koszt właściwego wykonania powłok ochronnych na aluminiowych elementach stanowiących elewację budynku to jedynie niewielka część kosztu wykonania całej konstrukcji, decydująca jednocześnie w 100% o efekcie wizualnym, mającym podstawowe znaczenie dla odbioru całej inwestycji przez inwestora i późniejszych użytkowników. Dlatego też tak istotne jest wykonywanie powłok chroniących elementy architektoniczne z zastosowaniem sprawdzonych procedur systemu jakości QUALICOAT, gwarantującego wykonanie najwyższej jakości powłok ochronnych zgodnie z najlepszymi standardami światowymi w tym zakresie.

CERTYFIKAT / LICENCJA MORAD – QUALICOAT SEASIDE (nr. 1529)
CERTYFIKAT / LICENCJA MORAD – QUALICOAT SEASIDE (nr. 1529)

#Kartuzy, #MORAD, #SystemyAluminiowe, #OknaAluminiowe, #DrzwiAluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

MORAD Sp. z o.o.

83-300 Kartuzy
ul. Kościerska 13
tel.: +48 58 694-91-07
tel.: +48 58 694-91-66
tel.: +48 58 694-91-51
Fax: +48 58 694-91-91
e-mail: morad@morad.pl
https://www.morad.pl
https://sklep.morad.pl/
https://www.facebook.com/morad.systemy

https://www.linkedin.com/company/morad