ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4556

Wirtualny Bieg Szklarski z okazji Międzynarodowego Roku Szkła

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wirtualny Bieg Szklarski z okazji Międzynarodowego Roku Szkła

fot. Pilkington | Wirtualny Bieg Szklarski z okazji Międzynarodowego Roku Szkła

Coraz mniej czasu, żeby zapisać się do Biegu Szklarskiego! Już 25 września biegacze po raz czwarty pobiegną ulicami Sandomierza i Tarnobrzegu. Tegoroczną nowością jest Bieg Wirtualny, który uczestnicy mogą przebiec na wybranych przez siebie trasach.


Wirtualny Bieg Szklarski


Od 2018 roku NSG Group, jeden z największych producentów szkła na świecie, oraz MOSiRy w Sandomierzu i Tarnobrzegu organizują Bieg Szklarski. Na stałe wpisał się on już w sportowy kalendarz miejscowości. Jego nazwa nawiązuje nie tylko do działalności jednego ze współorganizatorów, ale również do bogatej tradycji hutnictwa szkła na tym terenie.

Z okazji Międzynarodowego Roku Szkła tegoroczną nowością jest możliwość odbycia biegu wirtualnie – organizatorzy w ten sposób chcą zachęcić do uczestnictwa biegaczy z całej Polski. Wymogów jest niewiele: wystarczy się zapisać, pobrać specjalną aplikację oraz przebiec wybrany dystans, które będą odbywać się w trakcie wydarzenia. Wybór trasy pozostaje w gestii biegaczy!

Biegamy dla dzieci poszkodowanych w wojnie w Ukrainie


Czwarty Bieg Szklarski odbędzie się 25 września. Tradycyjnie Bieg ma na celu działalność charytatywną. W tym roku pieniądze zbierane są na fundację Happy Kids, która zebrane środki przeznaczy na pomoc dzieciom dotkniętym wojną w Ukrainie. Pośród działań, które będą finansowane z zebranych w trakcie biegu pieniędzy, wyróżnić można pomoc w ewakuacji, organizację transportu czy uzyskanie miejsc pobytu.

Promocja zdrowego trybu życia


Bieg Szklarski otwiera się również na najmłodszych uczestników – w tym roku odbędzie się seria biegów na dystansach 100-800 m, które przeznaczone będą dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat – mówi Józef Banaś, pracownik Pilkington Automotive Poland i organizator biegu. – Zależy nam na pomocy najmłodszym, ale również na promowaniu pośród nich zdrowych postaw, gdyż, jak wiadomo, w zdrowym ciele zdrowy duch!


Najmłodsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i cały czas będą mieli dostęp do bufetu. Podobny zestaw czeka na każdego dorosłego uczestnika biegu. Otrzymają oni pakiet startowy, pamiątkowy medal, a na mecie owoce i posiłki regeneracyjne. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody, a organizatorzy wylosują także podarunki rzeczowe dla uczestników. 

Szczegóły oraz regulamin znaleźć można na stronie internetowej Biegu (www.biegszklarski.pl), fanpage’u na Facebooku (facebook.com/biegszklarski), a także u organizatorów pod numerem 605 192 289. Zapisy dostępne są pod adresem biegszklarski.pl/zapisy

#SzkloArchitektoniczne, #Pilkington, #SzybyZespolone, #HutySzkla, #BiegSzklarski, #MarketingSportowy, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Pilkington IGP Sp. z o.o.

02-675 Warszawa
ul. Wołoska 18 Curtis Plaza
tel.: 22 548 75 00
Fax: 22 548 75 22
e-mail: pilkington@pl.nsg.com
http://www.pilkington.pl