ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4022

Yawal Wzmacnia ekspansję rynkową

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Od lewej: George Cannon i Mariusz Buchnajzer

fot. YAWAL | Od lewej: George Cannon i Mariusz Buchnajzer

YAWAL z ogromną satysfakcją informuje o dołączeniu do jego zespołu dwóch kolejnych doświadczonych Menedżerów: George Cannon oraz Mariusz Buchnajzer. 


George Cannon objął funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w zespole Błażeja Dobrowolskiego, Dyrektora Komercyjnego (CCO). Błażej Dobrowolski od roku odpowiedzialny jest za całość procesu sprzedaży i marketingu w Yawal, a w najbliższym czasie skupi się na kontakcie z rynkiem oraz partnerami handlowymi spółki. George Cannon jest również prezesem w Yawal USA, dołączając do zespołu sprzedażowego Yawal S.A będzie odpowiedzialny za rozwój strategii i nowe kierunki biznesu, a także operacyjnie będzie kierował eksportową i polską sprzedażą. 

Bogate międzynarodowe doświadczenie George'a w budowaniu i zarządzaniu organizacjami bez wątpienia pomoże w rozwoju handlu Yawal w Polsce i na świecie. Przed dołączeniem do Yawal, George Cannon był współzałożycielem i zarządzającym w Revival Sash, producenta luksusowych okien i drzwi w New Jersey, USA. George wywodzi się z bankowości inwestycyjnej w USA; inwestował w firmy technologiczne, zakładał i zarządzał startupami. Pracował również we Francji i Chinach.  

Mariusz Buchnajzer obejmuje funkcję Dyrektora Technicznego. Mariusz Buchnajzer odpowiedzialny będzie za dział R&D oraz wsparcie techniczne, a ponadto włączy się w działalność Zespołu Operacyjnego, czyli grupy topowych managerów, którzy wspólnie podejmują wszystkie strategiczne decyzje w Grupie Kapitałowej Yawal. Mariusz Buchnajzer to światowej klasy ekspert w zakresie aluminiowych systemów budowlanych. 

Posiada bogate doświadczenie nie tylko na rynku polskim, ale także amerykańskim, gdzie pracował przez ostatnie cztery lata. W poprzednich firmach odpowiadał m.in. za zarządzanie zespołami R&D i technicznymi, a także za opracowywanie strategii produktowej. Mariusz Buchnajzer jest absolwentem wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Poznańskiej, ukończył także studia MBA, co sprawia, że ma bardzo biznesowe spojrzenie na organizację.
 
#SystemyAluminiowe, #DrzwiAluminiowe, #OknaAluminiowe, #Herby

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY