| Wyświetleń:4134

Pierwsza Akademia Yawal dla Architektów już za nami

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Pierwsza Akademia Yawal dla Architektów już za nami

fot. Yawal | Pierwsza Akademia Yawal dla Architektów już za nami

W dniach 17-18 Listopada w Wałbrzychu odbyła się pierwsza organizowana w tym roku Akademia Yawal skierowana do Architektów. 


Spotkanie odbyło się w Zamku Książ, który od wielu lat nazywany jest perłą Dolnego Śląska. Gościem specjalnym Akademii Yawal w Książu był młody arch. David Bench, który wystąpił ze specjalną prelekcją dedykowaną współpracy architekta z inwestorami na przykładzie obiektów rezydencjalnych i komercyjnych w Stanach Zjednoczonych. Uczestnicy szkolenia mieli okazję również wysłuchać prelekcji partnerów akademii Firmy Geze oraz IGP PowderCoating. 

Pierwsza Akademia Yawal dla Architektów już za nami

Karolina Mzyk-Callias Prezes Yawal S.A.: Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się wraz ze współpracującymi z nami Architektami i rozpocząć dialog społeczny. Wiemy, że do 2030 miastom przybędzie 1.5 miliarda mieszkańców, dlatego dzisiaj naszym głównym zadaniem jest namówić Architektów, abyśmy wszyscy stanęli w służbie pożytkowi publicznemu, pomagali promować i wspierać projekty innowacyjne, ograniczające zużycie zasobów i przestrzeni, współdzielenie terenów, obszarów i zasobów. 


Uważamy, że Architekt to zawód zaufania społecznego, który aktywnie powinien moderować, jakie miasta chcemy budować w Polsce i Europie. Miasta, które są otwarte i które budują na SharedEconomy, czyli budują zaufanie międzyludzkie, adresują duży problem samotności w miastach – szczególnie wśród starszych mieszkańców. W Yawal tworzymy nowe rozwiązania, tak aby dawać Architektom możliwości projektowania przestrzeni, które sprzyjałyby relacjom, wspólnemu używaniu, współwłasność. Chcemy, żeby Yawal budował naszą społeczność w Polsce jako aktywnego oraz odpowiedzialnego "obywatela" świata.


Drugie szkolenie dla architektów z cyklu Akademii Yawal odbędzie się w malowniczym Toruniu 24-25 Listopada. Partnerami kolejnej Akademii Yawal są firmy Geze oraz IGP PowderCoating.

#SystemyAluminiowe, #DrzwiAluminiowe, #OknaAluminiowe, #AkademiaYawal, #Herby

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży