| Wyświetleń:3935

Marka DAKO na największych targach budowlanych w USA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Marka DAKO na największych targach budowlanych w USA

fot. DAKO | Marka DAKO na największych targach budowlanych w USA

Odbywające się w dniach 31.01 – 2.02.2023 r. w Las Vegas targi NAHB International Builders’ Show skupiają w jednym miejscu profesjonalistów z branży budowlanej z całego świata. Sądecki producent stolarki otworowej DAKO przedstawi swoją kompleksową ofertę na tym prestiżowym wydarzeniu.


Największe wydarzenie budowlane w Stanach Zjednoczonych 


Targi NAHB International Builders’ Show co roku przyciągają ponad 100 000 uczestników, co czyni je największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży budowlanej w USA. Skierowane w stronę obsługi profesjonalistów targi IBS to doskonałe miejsce zarówno do zaprezentowania przez głównych producentów branży budowlanej swoich produktów, jak i również przestrzeń do tworzenia partnerstw biznesowych. Udział w tym wydarzeniu to doskonała okazja do promocji swojej marki na arenie międzynarodowe, z której korzysta również marka DAKO – producent okien i drzwi z drewna, PVC oraz aluminium, a także osłon okiennych i bram garażowych z Nowego Sącza

DAKO na targach IBS w Las Vegas


NAHB International Builders’ Show to drugie targi budowlane na terenie Stanów Zjednoczonych, w których udział weźmie firma DAKO. Pierwszą okazją do zaprezentowania najnowocześniejszej oferty marki były organizowane wirtualnie w 2019 roku targi IBSx w Orlando. Organizatorzy tego wydarzenia docenili premierowe rozwiązanie sądeckiej marki – przesuwne drzwi tarasowe z ukrytą ramą DA-SkyLine umieszczając je w gronie finalistów konkursu w kategorii okien i drzwi.
 

Jak informuje Alicja Biedunkiewicz, Dyrektor Handlowy DAKO: Tegoroczne targi IBS w Las Vegas to najlepsze miejsce do prezentacji kompleksowej oferty naszej marki za oceanem. Przygotowując stoisko wystawiennicze, skupiliśmy się na przedstawieniu wszystkich możliwości, jakie daje nowoczesna stolarka otworowa. Przedstawione produkty łączą w sobie zarówno nowoczesne technologie, umożliwiające wpięcie ich w system inteligentnego zarządzania domem, jak i specyficzne rozwiązania stosowane w Sanach Zjednoczonych i Kanadzie. Targi NAHB IBS to także doskonała okazja do kolejnego, po niedawnej wizycie amerykańskich Partnerów Handlowych DAKO w siedzibie firmy w Polsce, możliwość spotkania się z naszymi obecnymi kontrahentami – tym razem w Las Vegas. Znaleźć nas będzie można na stoisku C5758 w hali centralnej. 


Marka DAKO na największych targach budowlanych w USA

Targi budowlane to także doskonała okazja dla marki DAKO do stworzenia nowych relacji biznesowych i nawiązania współpracy z przedsiębiorcami poszukującymi solidnego dostawcy stolarki otworowej. Ma to szczególne znaczenie w kontekście rozwoju firmy DAKO, która skierowana jest przede wszystkim na zwiększeniu sprzedaży zagranicznej, która obecnie stanowi już ok. 70% sprzedaży. 

#OknaDrewniane, #OknaPVC, #OknaALU, #Eksport, #Targi, #NowySacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

DAKO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
Al. Piłsudskiego 88
tel.: 018 4492800
Fax: 018 4492888
e-mail: biuro@dako.eu
https://www.dako.eu/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży