Wilgoć mu niestraszna. Okpol prezentuje okno obrotowe IGO E2

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Kuchnia i łazienka to miejsca szczególne narażone na działanie wszechobecnej wilgoci. Wybierając stolarkę okienną do tak newralgicznych pomieszczeń, należy więc postawić na rozwiązanie trwałe, odporne i bezpieczne, ale również estetyczne – pasujące do wymarzonej aranżacji wnętrza. 

Okno obrotowe IGO E2 wykonane jest z wysokiej jakości PVC, stanowi doskonałe uzupełnienie znajdującej się na poddaszu kuchni czy łazienki, a nawet domowej sauny – charakteryzuje się bowiem ponadprzeciętną trwałością. Nie absorbuje wilgoci, jest odporne na czynniki atmosferyczne, chemiczne i biologiczne, a także jest łatwe w utrzymaniu czystości. 

» Użyteczny detal

Okno obrotowe IGO E2 docenią zwłaszcza zwolennicy wygody – jest bowiem wyposażone w szereg użytecznych akcesoriów: klamkę ExtraSecure z kluczykiem, funkcjonalny nawiewnik, a także zawias umieszczony w połowie długości skrzydła, dzięki czemu można je obrócić nawet o 180°. W ten sposób codzienne użytkowanie i pielęgnacja okna stają się proste, intuicyjne i nie wymagają żadnych specjalnych akcesoriów.

W utrzymaniu okna w czystości pomaga również materiał, z którego zostało wykonane – ramę z tworzywa sztucznego PVC wystarczy, w zależności od potrzeb, przetrzeć wilgotną ściereczką, bez konieczności użycia dodatkowych środków konserwujących. 

» Woda mu niestraszna 

Okno z PVC doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności: łazienkach, kuchniach czy przydomowych saunach. Nie absorbuje wilgoci, więc nie trzeba obawiać się wypaczeń czy niszczenia materiału. O odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniu dba zaś nawiewnik NEO-AIR oraz klamka z funkcją mikro-uchylenia, pozwalające na sprawną regulację strumienia powietrza wpływającego do pomieszczenia – także zimą. 

» Komfort i ciepło 

Odpowiedź na coraz większe wymagania rynku stanowią wielokomorowe profile SOLID+ PVC wypełnione pianką poliuretanową. Taka konstrukcja, a także zastosowanie ciepłej ramki międzyszybowej, powłoki niskoemisyjnej oraz wysokiej jakości uszczelek piankowych pozwoliło osiągnąć wysokie parametry izolacyjne dla całego okna. Przekłada się to nie tylko na komfort użytkowników, ale na oszczędności związane z ogrzewaniem (współczynnik przenikania ciepła okna wynosi tu 1,1 W [m²·K]. To rygorystyczna norma, którą spełniać powinny wszystkie okna montowane od 2021 roku. Całość wyposażono w wysokiej jakości dwuszybowy pakiet –konstrukcja jest więc lekka, a tym samym łatwa i szybka w montażu.

Okno może być stosowane przy różnych wysokościach ścianki kolankowej. Dodatkowo może być wykonane w każdym niestandardowym rozmiarze mieszczącym się w przedziale 55-114 cm x 78-160 cm.
#okpol, #okna_dachowe, #okno_obrotowe, #okno_pvc

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Okpol Sp. z o.o.

49-318 Skarbimierz - Osiedle
Topolowa 24
tel.: +48 77 404 66 77
Fax: +48 77 411 57 34
e-mail: okpol@okpol.pl
http://www.okpol.pl
http://www.facebook.com/oknadachowe/Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej w EKO-OKNACH

Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej w EKO-OKNACH

EKO-OKNA zmieniają standard wykonania szyb z ciepłą...

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

FUMARO z Gdańska wprowadza na polski rynek nowy...

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

Na wczorajszej konferencji prasowej zorganizowanej w...

Lato – czas włamań. Jak zniechęcić nieproszonych gości?

Lato – czas włamań. Jak zniechęcić nieproszonych gości?

Wyjeżdżając na wakacje martwimy się nie tylko o...» Więcej na subportalu okna